U-7 (2016) | 13.10.2014

Ročník 2008 sehrál svůj první zápas

V neděli 12. října jsme si na první přátelské utkání v této sezóně pozvali pod Vinici SK Nemošice. Sestavili jsme 3 týmy a Nemošice přijely s jedním týmem. Hrálo se na dvou hřištích, systémem každý s každým, 1x 20 minut a v rozestavení 4+1.

Na výsledcích utkání tak nesešlo, jako na tom, že se všichni kluci dostali do hry a mohli si zahrát svůj první fotbalový zápas.

Všichni kluci hráli v plném nasazení, snažili se o kličky a zakončení.  To je také to, k čemu je budeme momentálně vést. Musíme se zaměřit na práci v soubojích 1:1, obejití protihráče a samozřejmě o co nejvíce střel na bránu a zakončení.

V jejich útlém věku po nich nemůžeme chtít světové kombinace a nahrávky z jednoho dotyku, ale pokud se taková akce v zápase objeví, jenom dobře.

Chválíme všechny kluky za nasazení v zápasech nedělního miniturnaje.

Panu Jeřábovi děkujeme za hezké fotky z nedělního miniturnaje, které naleznete ZDE.

POZOR ZMĚNA! Další přípravné utkání sehrajeme tento víkend v neděli 19.10. v Chocni!

Pozor! Na všechna venkovní utkání budou mít všichni kluci svůj vlastní nafouklý míč vel. 3 nebo minimíček!

Program na tento týden:

ÚT 14.10. – Trénink Vinice 16-17,15

ČT 16.10. – Trénink Vinice 16-17,15

NE 19.10. – Přípravné utkání v Chocni 10,00

Nominace: Březina Jan, Hanč Viktor, Čvančar Vojtěch, Hilbert Jan, Hrubeš Ondřej, Jeřáb Šimon, Kačírek Ondřej, Konstantin Matyáš, Moravec Matouš, Novák Marek, Novotný Pavel, Novotný Petr, Obermajer Ondřej, Řehůřek Alex, Šimonek Patrik, Sadílek Dominik, Valeš Kryštof, Zetek David.

Mapa: ZDE

Sraz v 9,15 na hřišti v Chocni!

Sebou: kopačky, chrániče, ručník, láhev s pitím, svůj míč vel. 3 nebo minimíček

(Autor: Jan Baldrych | Datum: 13.10.2014 | Zdroj fotky: )

Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

ČPP Servis