U-10 (2013) | 11.10.2014

Výsledky 5. kola KM

V sobotu se v Ústí nad Orlicí uskutečnilo páté kolo Krajské miniligy. Na něm jsme třikrát zvítězili, jednou remizovali a dvakrát odešli poraženi.

Na prvním zápase bílých se podepsala zbrklost v zakončení, nicméně těžký zápas s urostlým soupeřem kluci vyhráli jedinou brankou. Se starší Chrudimí byl zápas také velice náročný. Hra byla vyrovnaná, nicméně jsme se dostali do vedení. Soupeř však třemi góly otočil utkání a nám se povedlo jenom snížit. Každopádně kluci podali velmi bojovný výkon. Třetí utkání bílí vyhráli, ovšem herně byl nejméně povedený. Spousta zkažených přihrávek a přizpůsobení hře soupeře nedovolilo skóre výrazněji navýšit.

Červené zpočátku trápila ospalost, ovšem probrali se a první utkání vyhráli. Druhý zápas byl však bez náboje. Po dvou minutách jsme prohrávali o dvě branky, až když jsme snížili, tak kluci opět začali trochu hrát. Bohužel jsme v tomto zápase naplno odehráli jen jeden poločas a to je prostě málo. Ve třetím utkání přes nějaké chvilkové hezké momenty chyběla bojovnost, nasazení a to je zkrátka chyba.

Speciální pochvalu si zaslouží Bořek Procházka, který skutečně každé střídání tvrdě odmakal, a to i v momentech kdy se nedařilo.

FK Pardubice ,,B“ Bílá: Korunka František – Vondrouš Jan, Metelka Ondřej, Kožený Filip – Flaška Jan, Brož Artur – Machatý Ondřej, Kvapil Jakub

FK Pardubice ,,B“ Červená: Shejbal Oliver – Čejka Radek, Franc Michal, Fidrhel Martin – Procházka Bořek, Čebiš Hynek – Dusil Štěpán, Morávek Vojtěch

FK Pardubice ,,B“ Bílá – SK Vysoké Mýto    1:0

(Brož)

FK Pardubice ,,B“ Bílá - MFK Chrudim     2:3

(Flaška, Kvapil)

FK Pardubice ,,B“ Bílá – Jiskra Ústí nad Orlicí    4:2

(2x Flaška, Machatý, Brož z pen.)

FK Pardubice ,,B“ Červená - SK Vysoké Mýto    6:2

(3x Dusil, 3x Čebiš)

FK Pardubice ,,B“ Červená – MFK Chrudim     2:3

(Dusil, Fidrhel)