U-10 (2013) | 01.10.2014

Výhra v okresní minilize

V úterý se konalo další kolo Okresní miniligy. Opět jsme zvítězili, tentokrát na hřišti Parama Pardubice.

První třetinu jsme měli ve svých rukou, diváci viděli několik pěkných kombinací a krásných zakončení. Naopak druhá třetina byla ve znamení nedůrazu, laxnosti v rozehráve a tradiční zbrklosti. Soupeř dokázal během dvou minut vyrovnat. Díky krásné střele Jana Vondrouše z voleje jsme se opět dostali do vedení a hlavně ve třetí třetině jsme si vypracovali větší brankový náskok.

TJ Paramo Pardubice - FK Pardubice    5:10  (0:3, 3:2, 2:5)

Branky: 4x Flaška, 2x Smuts, Dusil, Vondrouš, Puchner, Morávek

Sestava: Korunka František - Vondrouš Jan, Metelka Ondřej - Flaška Jan, Dusil Štěpán - Morávek Vojtěch, Smuts Daniel, Puchner Michal

Příští kolo:

14.10. (úterý)    Staré Hradiště - FK Pardubice      17:00     Hřiště Staré Hradiště

(Autor: SLad | Datum: 01.10.2014 | Zdroj fotky: )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda