U-11 (2012) | 14.09.2014

2. kolo KM Lanškroun

Druhé kolo Krajské miniligy nás čekalo v Lanškrouně, kam odjelo šestnáct hráčů kádru.

Neděle, 14.9.

II. kolo KM, Lanškroun

Hrací doba: 2x15 minut

FK Pardubice ''červená''

Starý - Norek, Svoboda, Břeň, Schmidt, Bartoníček, Sokol, Vojtěch.

FK Pardubice ''červená'' - SK Vysoké Mýto 7:2
branky: Sokol (Schmidt), Schmidt, Bartoníček (Svoboda), Svoboda (Schmidt), Schmidt, Sokol (Norek), Svoboda (Norek)

FK Pardubice ''červená'' - FC Hlinsko 5:3
branky: Schmidt (Svoboda, Břeň), Sokol (Schmidt), Sokol (Břeň), Bartoníček (Sokol), Schmidt (Starý)

FK Pardubice ''červená'' - TJ Lanškroun 9:2

branky: Bartoníček, Schmidt, Břeň,, Schmidt, Schmidt (Břeň, Bartoníček), Břeň, Norek (Bartoníček), Břeň, Norek

FK Pardubice ''bílá''

Šimon - Hanč, Kačírek, Novák, Možíš, Havlíček, Skohoutil, Belej.

FK Pardubice ''bílá'' - SK Vysoké Mýto 8:1
branky: 3x Belej, Havlíček, Skohoutil, Možíš, Novák, Havlíček

FK Pardubice ''bílá'' - FC Hlinsko 5:2
branky: Belej, Novák, Možíš, Hanč, Možíš

FK Pardubice ''bílá'' - TJ Lanškroun 11:1
branky: Možíš, Novák, Novák, Novák, Belej (Kačírek), Hanč (Belej), Novák, Možíš (Belej, Novák), Možíš (Novák), Novák (Belej, Možíš), Možíš (Skohoutil, Novák)

V Lanškrouně jsme se ukázali ve velmi dobrém světle. Červená nastoupila do turnaje skvělým výkonem proti Vysokému Mýtu, když předváděla velmi pěkný fotbal. Hrála po zemi, kombinačně, v pohybu a hlavně s obrovskou chutí. Výsledkem byla celá řada pohledných akcí a sedm branek k tomu. V utkání s těžkým soupeřem z Hlinska jsme sice dobře odstartovali a po necelé minutě vedli 2:0, jenže soupeř vzápětí vyrovnal. Ve druhém poločase jsme ale ukázali větší chuť a zvítězili 5:3. V posledním utkání jsme sice nezačali vůbec dobře a první polovina byla tím nejhorším, co jsme dnes v Lanškrouně ukázali. Jenže o přestávce jsme si pár věcí vysvětlili a na hřišti už existoval pouze jeden tým. Bílá odstartovala pohodovou výhrou na Mýtem 8:1. V utkání s bojovným Hlinskem jsme místy neukázali příliš pohlednou hru, avšak poté jsme se prosadili a i když jsme řadu slibných šancí nevyužili, tak jsme zvítězili o tři branky. V závěrečném klání jsme poté zvítězili po jednoznačném průběhu 11:1.