U-8 (2015) | 07.09.2014

FK Pce – Česká Třebová

Červená  2 – 3

Bílá         7 - 0

K našemu prvnímu vystoupení v KP přípravek jsme vyjeli do V. Mýta. Od začátku bylo jasné, že nás nečeká nic lehkého. V úvodních dvou zápasech (domácí a FK Pce  06) nás soupeři přehrávali, sebevědomí zůstalo v kabině a v naší hře se jen občas objevily záblesky toho co by jsme chtěli předvádět. Z těchto utkání stojí za zmínku krásné kombinační akce našich kamarádů z 06. Závěrečné vystoupení s Č. Třebovou už přineslo přeci jen určité zlepšení, což dává naději do dalšího turnaje na domácím hřišti. Snad z kluků spadne brzy ostych z nové soutěže a pořádně se předvedou. Chce to nebát se, nekoukat kdo stojí na protější straně hřiště a především pořádně a na 100 % trénovat.

Mužstvu bílých se dnes naštěstí dařilo o mnoho více. První zápas měl jednoznačný průběh a o výsledku se rozhodlo v první půli. Vrcholem pro nás bylo klání proti našim starším kamarádům ročníku U8. I když se nám vstup do zápasu příliš nevydařil, postupně se naše hra zlepšovala, naši hráči vyhrávali osobní souboje a postupně srovnali s protivníkem krok. Odměnou jim bylo zasloužené vítězství. Všichni kluci podali vynikající výkon, který podpořil Jáchym svým uměním v brance. Třetí zápas jsme zvládli s přehledem a úspěšně završili dnešní kolo KM. Ale i přes dnešní solidní výsledky je na naší hře spousta nedostatků. Je třeba dále poctivě trénovat a neusnout na vavřínech.

(Autor: Doležal Petr, Kvapil Martin, Kvapil Sebastián | Datum: 07.09.2014 | Zdroj fotky: )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Farmet