U-7 (2016) | 13.05.2014

Prohra v Sezemicích

Poslední třetina se nám povedla.

Sezemice  12-3  FK Pardubice

Sestava-Stavinoha Jakub, Kvaček Matěj, Vrážel Daniel, Čáslavka Ondřej, Hudák Jáchym, Procházka Přemek, Skokan Filip, Komárek Adam, Kučera Ondřej.

Dnes jsme sehráli další zápas OP, tentokrát nás přivítali Sezemice a naštěstí vyšlo i počasí. Co nám ovšem nevyšlo byl vstup do dnešního zápasu. Soupeř výborně kombinoval, přehrával nás individuálně a dokázal potrestat naše chyby. Bylo opravdu znát, že hráči Sezemic hrají fotbal delší dobu, ale naši borci i přes nepříznivý vývoj zápasu bojovali. A ve třetí třetině se dostavilo zlepšení. Najednou bylo kluků plné hřiště, hra se vyrovnala a vytvořili jsme si také dost šancí. Jen ta koncovka mohla být lepší a výsledek by vypadat trochu jinak. Ale i přes porážky jsou tyto zápasy proti starším a zkušenějším protivníkům pro kluky dobrou školou. Vůbec nevadí že se prohraje, ale je důležité bojovat a snažit se hrát za každé situace fotbal.

(Autor: Kvapil Martin | Datum: 13.05.2014 | Zdroj fotky: )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus