U-11 (2012) | 08.05.2014

Májový českobrodský pohár - 3.místo

Výsledky a hodnocení turnaje

Ve čtvrtek 8.5. jsme se zúčastnili českobrodského turnaje, na kterém jsme obsadili třetí místo. Pochvala patří pořadatelům, za perfektně zorganizovaný turnaj, připravené zázemí a výborný oběd.

Na turnaji jsme předváděli kombinační fotbal, který se učíme a který nás zdobí. Soupeře jsme ve všech zápasech fotbalově převyšovali, vytvářeli si spoustu gólových příležitostí a dali jsme i mnoho branek. Vyjímečně jsme nezaspali první zápas s TJ Praga, jak je našim zvykem, ale zvítězili jsme 3:0. Další zápasy se odehrávaly v podobném duchu, snad jen na zápas proti Kolínu 2004, ve kterém, v samém závěru, zachraňoval bod za remízu 1:1 Max Jarkovský. Další zápasy již byly plně v naší režii.

Jediné, co nám na turnaji nebylo moc po chuti byl systém, jakým se turnaj hrál. Hraly se základní skupiny, ze kterých první tři týmy postoupily do další, "vítězné", skupiny a po této skupině teprve následovaly zápasy o umístění. V důsledku toho je naše trětí místo spíše zklamáním, jak pro kluky, tak pro rodiče i trenéra, protože z celeho turnaje (celkem 10 zápasů) jsme prohráli jen jediný (!) a výsledkem je 3. místo. První skončil FK Náchod, který nás v semifinále porazil gólem v úplném závěru utkání a tím nás poslal do boje o 3. místo. Finále si zahrál proti Dukle Praha, kterou jsme ve skupině "vítězů" porazili s přehledem 2:0, ale tímto systémem skončila Dukla v turnaji lépe než my. Vymlouvat na smůlu se, ale, nemůžeme, protože i v zápase s Náchodem jsme měli několik příležitostí skórovat, ale žádnou jsme neproměnili, Náchod ano, takže nám nezbývá, než mu sportovně pogratulovat.

Pochvalu zaslouží všichni hráči, hlavně potom Matouš Šindelář v bráně, který předvedl řadu důležitých a težkých zákroků a Max Jarkovský, který dal spostu důležitých a rozhodujících branek.

Výsledky:

Základní skupina

Tj Praga - FK Pardubice 0:3 (Teplý 2x, Pavlíček)

FK Kolín 2004 - FK Pardubice 1:1 (Jarkovský)

FK Pardubice - FK Kolín 2003 10:0 (Teplý 3x, Šenkýř 4x, Kárský, Poláček, Mikan)

FK Pardubice - Jesenice 2:0 (Šenkýř, Jarkovský)

Skupina vítězů

SK Zeleneč - FK Pardubice 1:3 (Jarkovský, Teplý 2x)

FK Pardubice - CAFČ Praha 2:1 (Jarkovský, Šenkýř)

FK Pardubice - Dukla Praha 2:0 (Jarkovský, Šenkýř)

Osmifinále

Aritma Praha - FK Pardubice 0:3 (Šenkýř 2x, Poláček)