U-14 | 08.05.2014

Z Čáslavi veze U14 výhru

Po velmi dobrém výkonu jsme v zajímavém zápase porazili nepříjemného soupeře z Čáslavi.

FK ČÁSLAV – FK PARDUBICE 0:3 (0:1)

Branky: 35. Peřina (Sokol), 55. Peřina, 60. Kvapil (Valenta)

Sestava: Novotný – Suchochleb, Hyxa, Outrata, Hofman (62. Špatenka) – Slavík (49. Sytko), Sokol, Valenta (67. Hrečín), Kvapil (67. Úlehla) – Peřina, Šebek (67. Nepivoda)

V Čáslavi nás čekalo příjemné překvapení, přestože celý den hustě pršelo a chvílemi poprchávalo i v době zápasu, hrálo se na hlavním travnatém hřišti. Začátek utkání jsme tradičně prospali, soupeř na nás vlétl, ale své šance naštěstí neproměnil. Hra se pak vyrovnala a hrálo se bojovné utkání v dobrém tempu. Domácí hráli jednoduše dlouhé balony za obranu na rychlé útočníky, my jsme se snažili hrát kombinačně, což se nám oproti minulému utkání celkem dařilo. Nebezpečných situací měli v první půli více domácí, ale do vedení jsme šli na konci první půle my, po křižné střele Jardy Peřiny. Ve druhé půli jsme byli jasně fotbalovějším mužstvem, dařilo se nám kombinovat a dostávat se do šancí, ale nedařilo se nám je proměňovat. Až čtvrthodiny před koncem zapadla k tyči střela Jardy Peřiny a chvíli na to pěkně prostrčil David Valenta na Maxe Kvapila, který míč uklidil k tyči a korunoval svůj dnešní výborný výkon. Domácí druhou půli hrozili prakticky jen ze standardek a několika málo rychlých brejků, několik nepříjemných závarů před naší bránou jsme ale přestáli. Domácí se představili jako bojovný mančaft, který prověřil naši obrannou činnost a přispěl k dobré úrovni utkání. Chválíme všechny kluky za nasazení, bojovnost a snahu o fotbalovost.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 08.05.2014 | Zdroj fotky: redakce )

AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet