U-7 (2016) | 01.05.2014

Zlato z Prahy.

Zasloužené první místo.

Sestava-Besperát Jakub, Čáslavka Ondřej, Dostál Jan, Drobný Lukáš, Kučera Ondřej, Kvaček Matěj, Veselý Tomáš, Vrážel Daniel, Zelinger Jan.

Zápasy ve skupině-FK Pce 6-1 FAAZ Praha, FK Pce 6-3 Baník Most, FK Pce 5-3 Dukla Praha J.M. žlutí, FK Pce 2-2 Lety.

Semifinále-FK Pce 6-1 Dukla Praha J.M. červení.

Finále-FK Pce 2-0 Dukla Praha J.M. žlutí.

Dnes jsme se zůčastnili výborně zorganizovaného turnaje na ČAFC Praha, počasí nádherné, perfektně připravený trávník a kvalitní soupeři. Kluci sice museli brzo ráno vstávat, ale naštěstí si sebou zabalili chuť do hry, pořádný kus bojovnosti a fotbalového umění. A opravdu se bylo na co dívat, skupinou projeli jako nůž máslem, první zápas zvládli na výbornou a pak se postupně ještě zlepšovali. Velmi si cením obratu v utkání s Mostem, kdy jsme prohrávali již o dvě branky, ale naši hráči se nepoložili a utkání nakonec s přehledem vyhráli. Jediné body jsme stratili v posledním klání ve skupině, kdy jsme bohužel zahodili spoustu šancí. Ale i tak jsme zaslouženě postoupili do semifinále z prvního místa.

V semifinálovém utkání jsme narazili na Duklu Praha J.M. čer. , od začátku zápasu jsme soupeře zavřeli na jeho polovině a jasně ho přehrávali, během několika minut bylo utkání rozhodnuto a mohli jsme se těšit na finále.

V utkání o zlato nás čekal soupeř ze skupiny Dukla Praha J.M. žl., i když ve skupině nás trochu potrápil, ve finále se hrálo většinou před jejich brankou a bylo otázkou času, kdy se naše mužstvo prosadí i střelecky. Nakonec na zisk zlatých madailí stačily dva góly, soupeř se často před naší branku nepodíval a tak byla výhra zasloužená.

Za dnešní výkon musím pochválit všechny hráče, podali zodpovědný výkon a celý turnaj poctivě bojovali. Viděli jsme krásné fotbalové okamžiky, okořeněné spoustou pěkných branek.

Nesmíme usnout na vavřínech, ale je třeba zapracovat na nedostatcích, které se v naší hře objevují a stále máme co zlepšovat.

Velká gratulace Honzíkovi Zelingerovi, který po zásluze obdržel cenu pro nejlepšího hráče turnaje.

Nakonec bych chtěl poděkovat rodičům za podporu a povzbuzování po celý dnešní den.

(Autor: Kvapil Martin | Datum: 01.05.2014 | Zdroj fotky: )

Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama