U-14 | 23.03.2014

U14 vítězně v Náchodě

Po výborném výkonu jsme jasně přehráli nepříjemného náchodského soupeře.

FK NÁCHOD - FK PARDUBICE 0:6 (0:1)

Branky: 28. Valenta (Hyxa), 46. Peřina (Šebek), 48. Šebek (Slavík), 55. Peřina, 65. Šebek (Úlehla), 69. Peřina (Šebek)

Sestava: Novotný (60. Blažek) – Suchochleb (55. Úlehla), Outrata, Špatenka, Nemšovský – Kvapil (45. Šebek), Hyxa (53. Sytko), Sokol, Slavík – Valenta, Peřina

Za nevlídného deštivého počasí jsme sehráli další soutěžní utkání v Náchodě. Náš výkon byl naštěstí mnohem lepší než počasí, a tak přestože jsme všichni byli promočení na kost, kluci mohli odcházet po zápase ze hřiště s pocitem výborně odehraného zápasu. Od začátku jsme byli mnohem aktivnější než soupeř, měli jsme převahu, ale nedařilo se nám dostávat do nějakých vyložených šancí. Až před poločasem jsme se dočkali a po pěkné akci David Valenta udělal kličku golmanovi a zasunul do prázdné klece. Chvíli před půli ještě zazvonila domácí tyč po pěkné střele Tomáše Sokola. Kluci hráli výborný zápas ve velkém tempu se snahou o kombinaci, náchodští se první půli ale zuby nehty drželi v zápase, i když byli pod tlakem. Našemu náporu ale nebyli schopni čelit ve druhé půli. Kluci pokračovali ve fyzicky náročné nátlakové hře a domácí již nestačili odolávat. Výsledkem toho bylo pět vstřelených branek po pěkných akcích, zejména kombinace před naším třetím gólem byla ukázková, míč putoval přes čtyři hráče na jeden dotek a Leoš Šebek krásnou fotbalovou akci dokonal vstřelenou brankou. Leoš přidal ještě jeden gól a přidal dvě asistence na góly Jardy Peřiny, který zkompletoval hattrick. Soupeře jsme k ohrožení naší branky prakticky nepustili, obrana pracovala na jedničku. Za dnešní zápas těžko někoho vyzdvihovat, kluci hráli výborně kolektivně a zejména ve druhé půli proměnili zápas v naší jasnou záležitost. Soupeři jsme tak podzimní nešťastnou prohru vrátili i s úroky. Pochvala pro všechny kluky za výborné fotbalové představení.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 23.03.2014 | Zdroj fotky: redakce )

AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet