U-14 | 15.03.2014

Dvouciferná výhra U14 nad Svitavami

V prvním jarním soutěžním utkání jsme po dobrém výkonu jasně přehráli Svitavy.

FK PARDUBICE – TJ SVITAVY 12:0 (6:0)

Branky: 1. Sokol (Starý), 5. Sokol (Valenta), 10. Valenta (Sokol), 20. Sokol, 25. Slavík z pen., 32. Peřina (Suchochleb), 36. Sokol (Starý), 43. Peřina (Valenta), 47. Šebek (Valenta), 58. Valenta (Sokol), 64. Šebek (Slavík), 66. Špatenka

Sestava: Novotný – Suchochleb (36. Úlehla), Outrata (36. Pekárek), Špatenka, Hrečín (36. Nepivoda) – Kvapil, Starý (43. Tuťálek), Sokol, Slavík – Valenta, Peřina (43. Šebek)

Pěkný slunečný týden se nám bohužel o víkendu zkazil a deštivé počasí nás poslalo na umělou trávu. Kluci se od počátku zápasu do soupeře zakousli a nenechali ho vydechnout prakticky po celý zápas. Hrálo se za naší výrazné převahy, kterou jsme byli schopni zúročit i vstřelenými brankami, půltuctem v každém poločase. Předvedli jsme solidní výkon se spoustou pěkných fotbalových akcí, šancí a gólů. Soupeř nás do obrany příliš neprověřil, prakticky se k pořádnému zakončení nedostal. Chválíme všechny kluky za přístup k utkání, vynikli Ondra Slavík, Jarda Peřina, David Valenta a čtyřgólový Tomáš Sokol.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 15.03.2014 | Zdroj fotky: Kumpan Ondřej )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus