U-14 | 09.03.2014

Vítězná generálka U14 s Jihlavou

V posledním přípravném utkání jsme po solidním výkonu, ale velkém zahazování šancí, porazili jen těsně Vysočinu Jihlava.

FK PARDUBICE – VYSOČINA JIHLAVA 2:1 (0:1)

Branky: 41. Valenta (Peřina), 54. Hyksa (Sokol) – 35. Soupeř

Sestava: Novotný – Suchochleb (36. Hofman), Outrata, Špatenka, Hrečín (36. Tuťálek) – Slavík (50. Solnička), Hyksa, Kvapil (36. Sokol), Úlehla (60. Kvapil) – Valenta (60. Sytko), Sytko (36. Peřina)

Za pěkného jarního počasí jsme sehráli poslední přípravu před startem jara s Vysočinou Jihlava. Soupeř se předvedl v mnohem lepším světle než v letní přípravě, kdy jsme zvítězili dvouciferným rozdílem. Přesto naše vítězství mohlo, a mělo být, vzhledem k počtu vypracovaných šancí, mnohem vyšší. První poločas byl celkem vyrovnaný, my jsme si vypracovali tři velké příležitosti, ale gól jsme nedali a v závěru půle jsme zbytečnou chybou darovali soupeři vedení. Ve druhé půli jsme už měli celkem značnou herní převahu a vypracovali si velké množství dobrých šancí, ale přesně jsme cílili jen ve dvou případech, nejprve David Valenta po pěkné přihrávce Jardy Peřiny a pak Martin Hyksa po prostrčení Tomáše Sokola udělal kličku golmanovi a dal do prázdné klece. Kluci předvedli dost pěkných kombinací a vydařených akcí, šancí bylo hodně, ale dnes jsme stříleli slepými. Snad si to kluci schovali do mistrovských utkání. Chválíme celý mančaft za nasazení a snahu o fotbalový projev a těšíme se na start jara.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 09.03.2014 | Zdroj fotky: Slavík Martin )

Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama