U-14 | 01.03.2014

Výhra U14 v přípravě na Kladně

Ve svižném a bojovném utkání jsme nakonec na Kladně ve druhé půli převážili výsledek na naši stranu.

SK KLADNO – FK PARDUBICE 1:2 (1:0)

Branky: 26. Soupeř – 37. Peřina (Slavík), 62. Solnička (Šebek)

Sestava: Novotný – Suchochleb (36. Špatenka), Outrata (55. Suchochleb), Nemšovský, Hrečín (36. Nepivoda) – Tuťálek (36. Solnička), Sokol (45. Valenta), Valenta (25. Šebek), Slavík (55. Sytko) – Peřina (60. Sokol), Sytko (36. Pekárek)

K dalšímu utkání jsme zajížděli na půdu vedoucího celku skupiny B žákovské ligy naší kategorie do Kladna. Soupeř se představil jako velmi běhavý a důrazný, kluci ale v žádném z těchto atributů nezaostali, hrálo se vyrovnané utkání. První dvě šance jsme měli my, David Valenta šel sám na golmana po pěkné přihrávce Jardy Peřiny, pěkně ho přehazoval, ale míč skončil na tyči. Do vedení šli ale domácí po utěšené střele za vápnem. Ve druhé půli jsme byli aktivnější než soupeř a lépe jsme kombinovali, a hned na začátku se nám podařilo vyrovnat Jardou Peřinou po pěkné asistenci Ondry Slavíka. Poté se pár pološancí objevilo na obou stranách, domácí hrozili více ze standartek a z brejků rychlého hroťáka, který nám činil problémy, my jsme se do koncovky dostávali více kombinačně. Nakonec jsme šli do vedení po důrazu Leoše Šebka, který nahrál Tomáši Solničkovi, na kterého zívala prázdná klec a ten šancí nepohrdl. Když jsme pak přežili samostaný nájezd domácího útočníka tak jsme zápas už dotáhli do vítězného konce. Kluky chválíme za bojovnost, nasazení a snahu o kombinaci, které tvrdá umělka příliš nesvědčila. Pochvala navíc pro Jardu Peřinu. Jednalo se o další výbornou prověrku naší výkonnosti s kvalitním protivníkem.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 01.03.2014 | Zdroj fotky: Slavík Martin )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Farmet