U-14 | 20.02.2014

U14 smírně s Trenčínem

Zajímavá konfrontace se slovenským soupeřem z Trenčína skončila nakonec smírně.

FK PARDUBICE – TRENČÍN 2:2 (0:0)

Branky: 53. Valenta (Starý), 64. Valenta (Peřina) – 44., 70. Soupeř

Sestava: Novotný (36. Blažek) – Suchochleb (36. Tuťálek), Outrata (36. Špatenka), Nemšovský (36. Pekárek), Nepivoda (36. Hrečín) – Slavík (36. Sýkora), Starý (36. Valenta), Sokol (50. Starý, 60. Peřina), Kvapil (36. Úlehla) – Peřina (36. Solnička), Šebek (36. Sytko)

V dalším přípravném utkání nás čekala zajímavá konfrontace se soupeřem ze slovenského Trenčína, který se ukázal ve velmi dobrém světle a jednalo se o výbornou prověrku naší výkonnosti. Je dobře, že můžeme konstatovat, že kluci v této prověrce obstáli se ctí. První půli se hrál zápas nahorů dolů v solidním tempu. Šance se rodily na obou stranách, o něco více na té naší, ale střelci měli vychýlenou mušku. Několikrát zastavil naše dobré kombinace ofsajd. Ve druhé půli pokračoval zápas v dobrém tempu a začaly padat i góly. Skóre otevřeli hosté, ale pak odpověděl dvakrát David Valenta, aby nakonec v poslední minutě hosté zúročili svou výškovou převahu a hlavou srovnali. Trenčín předvedl dobrou kombinační hru, ale naši kluci za nimi nezaostávali a co se týče šancí, měli jsme jich zejména ve druhé půli mnohem více. Kluky chválíme za dobře odmakaný zápas, pochvala navíc pro Sýkoru, Starého, Valentu, Sokola, Šebka a Sytka.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 20.02.2014 | Zdroj fotky: redakce )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna