U-9 (2014) | 15.02.2014

Stříbro z Hradce Králové

V sobotu 15. 2. Se v Hradci Králové konal turnaj, kde jsme vybojovali stříbro.

První zápas byl poněkud ospalý, ale byl vítězný a to bylo důležité. Zápas s Hradeckou Olympií se odehrával dle našich not, soupeře jsme k ničemu nepustili a sami předvedli několik krásných akcí. Pak následoval zápas s Hradeckým áčkem a dalo se předpokládat, že se hraje o zlato. Do zápasu jsme nevstoupili dobře a po půlce hry jsme prohrávali o dvě branky. Kluci však do toho dali vše a půl minuty před koncem jsme se dostali do jednobrankového vedení. To hráči z Hradce smazali 7 vteřin před koncem. Zápas to byl velmi vynervovaný a odehrál se ve velkém tempu, trošku ho ovlivnili rozhodčí, ale všichni musíme uznat, že naši kluci se rvali jako tygři. Možná právě proto remíza nakonec mrzela.

Soustředěni jsme se postavili Lanškrounu a během chvíle jsme v klidu vedli, skóre mohlo být mnohem větší, ale zase nemůžeme klukům upřít snahu o silně kombinační hru, i když někdy na úkor efektivitě vstřeleného gólu. Zápas s Trutnovem byl však utahaný, unavený, málo bojovný a v útoku příliš zbrklý, i proto jsme pouze remizovali, každopádně jsme museli vyhrát o pět branek a to zkrátka zřejmě už nebylo v našich silách. Škoda zápasu s Hradcem, určitě to mohlo dopadnout lépe, ale nevadí, takových turnajů ještě bude.

Závěrem bych jménem trenérů poděkoval klukům za snahu a výkony, na to, že bylo po jarních prázdninách, to vypadalo velmi slušně. Také bych rád pogratuloval Oliveru Shejbalovi za první sošku pro nejlepšího brankáře turnaje.

FK Pardubice: Shejbal Oliver – Vondrouš Jan, Franc Michal, Čejka Radek, Divíšek Vojtěch – Flaška Jan, Puchner Michal, Dusil Štěpán, Březina Vojtěch, Korunka František

Zápasy:

FK Pardubice – FC Hradec Králové ,,B“    4:2

(Divíšek, Dusil, Flaška, Korunka)

Olympia Hradec Králové – FK Pardubice    0:9

(5x Flaška, 2x Dusil, 2x Korunka)

FC Hradec Králové ,,A“ – FK Pardubice    5:5

(2x Flaška, 2x Divíšek, Vondrouš)

FK Pardubice – TJ Lanškroun     6:1

(4x Flaška, Divíšek, Dusil)

MFK Trutnov – FK Pardubice   1:1

(Flaška)