U-11 (2012) | 06.02.2014

Halový turnaj Skuteč 2.2.2014 - hodnocení

Detailní hodnocení HT ve Skutči 2.2.2014

Nominace:

FK Pardubice červený: Šindelář, Sušil, Vašíček, Kirchner, Němec, Schober, Khol, Obermajer, Šenkýř

FK Pardubice bílá: Teplý, Pavlíček, Korec, Kárský, Jarkovský, Skřivánek, Veverka, Leníček

FK Pardubice červený - SK Vyské Mýto             3:2   (Schober, Šenkýř, Sušil)

FK Pardubice červený - MFK Chrudim rudý        8:0   (Sušil 2, Schober 2, Šenkýř, Němec, Khol,Obermajer)

FK Pardubice červený - FK Čáslav                    1:3   (Sušil)

FK Pardubice bílá - MFK Chrudim                     3:2   (Pavlíček, Kárský, Leníček)

FK Pardubice bílá - FK Junior Skuteč                 4:1   (Veverka, Leníček 2,Jarkovský)

FK Pardubice bílá - SK FŠ Třebíč                      5:2   (Veverka 2,Leníček, Jarkovský 2)

Semifinále

FK Pardubice červený - FK Pardubice bílá          5:1   (Jarkovský, Schober 2, Sušil, Šenkýř, Obermajer 2)

o 3. místo

FK Pardubice bílá - MFK Chrudim červený          3:4   (Leníček 2, Vašíček)

Finále

FK Pardubice červený - FK Čáslav                     4:0   (Schober 2,Obermajer,Khol)

Hodnocení:

„V neděli jsme se zúčastnili turnaje ve skutečské hale, která je nová a má výborné zázemí, ale palubovka už začíná být pro ročníky starších přípravek poměrně malá, tudíž se našim klukům hůře kombinuje a zápasy jsou tak spíše o soubojích o míč, než o kombináční hře, která nás zdobí.

V týdnu se nám podařilo posílit tým o dva velice talentované, mladé fotbalisty Tomáše Kirchnera a Václava Schobera, kteří dříve hráli za FC Hradec Králové, FC Olympia Hradec Kralové a poté za FK Náchod. Od minulého týdne jsou již oba kluci kmenovými hráči FK Pardubice a nic tak nebránilo tomu, abychom je vzali na nedělní turnaj. Pro oba kluky to byl vůbec první turnaj za FK Pardubice a ačkoliv za sebou měli pouhé 3 tréninky, oba do týmu zapadli velmi rychle a patřili k našim nejlepším hráčům. Důkazem toho je, že Vašek Schober byl vyhlášen, zcela zaslouženě, nejlepším hráčem turnaje! K tomuto úspěchu mu s trenéry gratulujeme a přejeme, aby se u nás klukům dařilo a abychom je fotbalově posunuli ještě dál,“ hodnotí trenér Zavřel.

Bílí v základní skupině neprohráli jediný zápas a skončili tak na prvním místě. Červení prohráli pouze jediný zápas proti FK Čáslav, kdy doplatili právě na menší prostor a hodně osobních soubojů, ale i toto je pro kluky cenná zkušenost, ze které se poučili a ve finále Čáslav smetli 4:0. Zápas o umístění dopadl smolně pro tým bílých, kteří prohráli s MFK Churdim a skončili tak na 4. místě, hlavně proto, že že nám chyběl brankář, který v týdnu onemocněl a v bráně se tak museli střídali hráči z pole, kteří nemají brankařské návyky, což se projevilo hlavně při rozehrávce od branky, z čehož jsme dostali dva góly, které nás stály lepší umístění.

Červení ve finále Čáslavi oplatili porážku ze základní části, jasně vyhráli 4:0 a zaslouženě získali zlato.

(Autor: Jiří Obermajer | Datum: 06.02.2014 | Zdroj fotky: Jiří Obermajer )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna