U-10 (2013) | 02.02.2014

Halový turnaj MIDA Sport Cup – Heřmanův Městec

V neděli 2. února nás čekal již desátý halový turnaj sezony, tentokrát jsme zavítali do Heřmanova Městce, kde se prezentovali naše dva výběry.

Halový turnaj MIDA Sport Cup – Heřmanův Městec (neděle, 2. února)

FK Pardubice ''červená''

Starý – Belej, Mejzlík, Kačírek – Sokol, Šprta, Havlíček, Orem.

Bilance: 5 utkání - 2 výhry - 2 remízy - 1 prohra, skóre 10:6 (7. místo)

FK Pardubice ''bílá''

Šimon – Hanč, Svoboda, Vojtěch – Bartoníček, Břeň, Žiak, Matys.

Bilance: 6 utkání - 5 výher - 0 remíz - 1 prohra, skóre 13:2 (2. místo)

Trenéři: Martin Mišovec a Vojtěch Kakrda

FK Pardubice ''červená''

Výběr červené zahájil turnaj výhrou nad Heřmanovým Městcem 5:0, ale to byl při vší úctě k soupeři nejslabší celek na turnaji a branek jsme měli přidat daleko víc. Hned začátek druhého zápasu proti Admiře kluky utvrdil v tom, že nastavené tempo z prvního utkání musíme výrazně zvýšit. Soupeř dvakrát prošel přes naši pravou stranu a vedl 2:0. Až v tu chvíli výběr červených začal hrát a dočkal se vyrovnání. Nejprve hlavičkoval po autu do sítě Sokol, aby na 2:2 srovnal ze závaru před brankou Šprta. Od třetího utkání klukům absolutně odešla koncovka a i přes jasnou převahu, jsme s Havlíčkovým Brodem pouze remizovali 1:1, když nás soupeř z Vysočiny potrestal po dlouhému balonu za naši obranu. V posledním utkání jsme pro postup do semifinále museli vyhrát, jenže to se nám nepovedlo. I v tomto utkání jsme byli jasně aktivnější, jenže na to se nehraje. Zbytečně zbrkle jsme řešili jednoduché herní situace a po brejku inkasovali. V závěru utkání jsme zkusili hru bez brankáře, ale ta už šance nepřinesla, a tak jsme ve hře vabank podruhé inkasovali. V zápase o 7. místo jsme předvedli nejslabší výkon na turnaji, ale i tak se nám alespoň podařilo zvítězit. Nerozhodný stav 1:1 zvrátili na naši stranu v pokutových kopech Dan Sokol a Tom Belej.Červená na turnaji nepředvedla špatné výkony, ale chabá koncovka a zápas s Novým Městem nás stál vyšší umístění.

FK Pardubice ''bílá''

Bílá zahájila svoji turnajovou pouť utkáním proti České Třebové. V něm byla lepším celkem a zvítězila 2:0, i když šancí měla alespoň na dvojnásobný počet vstřelených branek. To bohužel kromě dalšího utkání (výhra s Viktorií Vestec 2:0) platilo ve všech dalších utkáních. Třetí zápas nám postavil do cesty FC Hlinsko, které jsme porazili po dobrém výkonu 3:0. I ve čtvrtém utkání jsme po čtyřech trefách porazili FK Čáslav, avšak v tomto duelu nám chyběl lepší rozehrávka a hlavně pohyb. V semifinále jsme po řadě neproměněných šancí z úvodu utkání prohrávali nečekaně 0:1, když nás Havlíčkův Brod potrestal rychlým brejkem. První inkasovaný gól v turnaji kluky na chvilku zaskočil, ale i tak jsme si tvořili další šance. Pět minut před koncem utkání přišlo vyrovnaní, když svoje rychlé sólo zakončil Matyáš Bartoníček do sítě. Ten samý hráč poté otočil i na 2:1. Ve finále nás tak čekala Admira Praha. Po vyrovnaném úvodu utkání jsme převzali iniciativu a tvořili si šance. Ty jsme však nedokázali proměnit a Admira nás potrestala, když necelou minutu před koncem utkání zakončila akci po pravé straně. Výběr bílé byl ve všech utkáních turnaje lepším celkem, ale i tak končí na 2. místě. Nejlepší brankářem turnaje se stal z výberu bílé Adam Šimon.

Chválím za herní projev, který byl ve většině utkání pohledný a snahu o kombinační hru po zemi. Vytknout dnes musím finální fázi, ve které jsme měli velké rezervy. V každém utkání jsme si vytvořili řadu šancí, ale jejich koncovka nebyla dobrá. Na tom tak musíme v dalších tréninkových jednotkách zapracovat a zlepšit se.

Výsledky

FK Pardubice ''červená'' – Ježci Heřmanův Městec 5:0 (branky - 3x Sokol, Orem, Šprta)
FK Pardubice ''červená'' – FK Admira Praha 2:2 (Sokol, Šprta)
FK Pardubice ''červená'' – FC Slovan Havlíčkův Brod 1:1 (Havlíček)
FK Pardubice ''červená'' – MFK Nové Město nad Metují 0:2
FK Pardubice ''červená'' – Viktoria Vestec 2:1 PK (Sokol - penalty proměnili Sokol a Belej)

FK Pardubice ''bílá'' – FK Česká Třebová 2:0 (Šimon, Břeň)
FK Pardubice ''bílá'' – Viktoria Vestec 2:0 (2x Břeň)
FK Pardubice ''bílá'' – FC Hlinsko 3:0 (2x Hanč, Žiak)
FK Pardubice ''bílá'' – FK Čáslav 4:0 (2x Bartoníček, Šimon, Břeň)
FK Pardubice ''bílá'' – FC Slovan Havlíčkův Brod 2:1 (2x Bartoníček)
FK Pardubice ''bílá'' – FK Admira Praha 0:1

Následující program

PO - TJ Hala Univerzita (18:30-20:00)
ST - TJ Hala Dašická (15:30-17:00)
PÁ - TJ Hala Dašická (15:30 - 17:00)

Zbývající turnaje: 28. února - Pardubice, 1. března - Chrudim, 2. března - Hradec Králové, 8. března - Skuteč.

(Autor: Martin Mišovec | Datum: 02.02.2014 | Zdroj fotky: )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus