U-14 | 12.01.2014

Úspěšné vystoupení U14 na turnaji v Třebíči

Na výborně obsazeném halovém turnaji v Třebíči jsme po velmi dobrých výkonech obsadili druhé místo.

Ne 12.1.2014              halový turnaj              hráno 1x16 min.         hala SPŠT Třebíč

FK PARDUBICE:

Novotný, Blažek, Starý, Outrata, Hofman, Nemšovský, Špatenka, Peřina, Valenta, Solil, Sokol, Slavík

Výsledky:

Třebíč – Vysočina Jihlava 4:3

Zbrojovka Brno – Slovácko 6:3

Bohemians 1905 – Sigma Olomouc 0:6

FK Pardubice – SK FŠ Třebíč 7:0             Peřina 2, Solil 2, Hofman, Špatenka, Valenta

Vysočina Jihlava – Zbrojovka Brno 2:4

Slovácko – Bohemians 1905 6:1

FK Pardubice – Sigma Olomouc 1:4         Solil

Třebíč – Zbrojovka Brno 0:6

Vysočina Jihlava – Slovácko 1:4

FK Pardubice – Bohemians 1905 6:1        Hofman, Sokol, Solil, Valenta, Slavík, Peřina

Třebíč – Sigma Olomouc 0:9

Vysočina Jihlava – Bohemians 1905 4:3

Zbrojovka Brno – Sigma Olomouc 2:3

FK Pardubice – 1. FC Slovácko 2:1          Peřina, Valenta

Třebíč – Bohemians 1905 4:5

Vysočina Jihlava – Sigma Olomouc 1:10

FK Pardubice – Zbrojovka Brno 3:2        Solil 2, Valenta

Třebíč – Slovácko 0:8

FK Pardubice – Vysočina Jihlava 2:0       Nemšovský 2

Zbrojovka Brno – Bohemians 1905 6:3

Slovácko – Sigma Olomouc 5:4

Pořadí:

1. Sigma Olomouc         15 bodů
  2. FK Pardubice             15 bodů
  3. Zbrojovka Brno          12 bodů
  4. 1. FC Slovácko          12 bodů
  5. Vysočina Jihlava        3 body
  6. Bohemians 1905        3 body
  7. Třebíč                       3 body

V neděli jsme se zúčastnili výborně obsazeného turnaje v pěkné hale v Třebíči. Turnaj byl pro nás zajímavou prověrkou, protože s kvalitními moravskými soupeři, kteří na turnaji byli, se nepotkáváme často. Nutno říct, že tato konfrontace i celkové vystoupení týmu na turnaji se nám hodnotí velmi dobře, protože kluci se prezentovali výbornými výkony. V prvním utkání s domácí Třebíčí jsme měli bleskový vstup do zápasu a proměnili ho v naši jednoznačnou záležitost. S Olomoucí jsme naopak začátek zaspali a než jsme se přizpůsobili hodně důrazné a rychlé hře Olomouce, měli jsme už dvougólové manko, a to se nám stáhnout nepodařilo. Olomoučtí nám ukázali moderní, rychlou a důraznou hru a zvítězili zaslouženě. Velkým pozitivem je, že kluci se z této prohry poučili do dalších zápasů. S klokany jsme celý zápas tahali za delší konec provazu a jasně zvítězili. Poté jsme sehráli dva skvělé zápasy s výbornými soupeři ze Slovácka a Zbrojovkou Brno. V těchto zápasech jsme podali naše nejlepší výkony na turnaji. Oba zápasy byly hrané nahoru - dolů a bylo se na co dívat. Se Slováckem jsme vedli o dva góly a soupeř v závěru stačil jen korigovat, naproti tomu se Zbrojovkou jsme měli dvougólové manko, ale kluci se nepoložili a zápas skvěle otočili. Na nasazení, bojovnost a chuť do hry v těchto zápasech byla radost se dívat. V posledním zápase jsme měli značnou převahu a dlouho marně dobývali obranný val jihlavských, neproměnili jsme velké množství šancí, ale nakonec jsme střeleckou smůlu přece jen protrhli a zakončili turnaj vítězstvím. Celkově jsme nakonec v turnaji obsadili vzhledem k horšímu vzájemnému utkání druhé místo za Sigmou Olomouc. Více než toto umístění nás ale těší způsob, jakým se kluci na turnaji prezentovali a dokázali si, že se mohou fotbalově měřit i s takto kvalitními soupeři. Chválíme všechny kluky za výkony předvedené na turnaji.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 12.01.2014 | Zdroj fotky: Slavík Martin )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus