U-10 (2013) | 15.12.2013

MIDA Sport Cup 2013

Šestý a zároveň poslední halový turnaj roku 2013 jsme sehráli v Heřmanově Městci. Ten se hrál při účasti sedmi týmů systémem každý s každým. Jedno utkání se hrálo dvanáct minut čistého času při počtu hráčů na palubovce 1+4.

MIDA Sport Cup 2013

neděle, 15. 12. 2013

FK Pardubice "bílá"

Moka – Hanč, Mejzlík, Vojtěch, Belej, Strnad, Sokol, Možíš, Havlíček

FK Pardubice "bílá" – FC Hlinsko 2:2

Branky: Havlíček, Možíš

FK Pardubice "bílá" – FC Sparta Brno 1:2

Branka: Sokol

FK Pardubice "bílá" – FK Pardubice "červená " 0:2

FK Pardubice "bílá" – FC Hradec Králové 3:3

Branky: 2x Možíš, Sokol

FK Pardubice "bílá" – TJ Jičíněves 1:6

Branka: Sokol

FK Pardubice "bílá" – FC Slovan Havlíčkův Brod 4:3

Branky: Možíš, Strnad, Sokol, vlastní

Bilance: 6 utkání – 1 výhra – 2 remízy – 3 prohry (skóre 11:18)

FK Pardubice "červená"

Šimon – Norek, Svoboda, Skohoutil, Žiak, Novák, Břeň, Růžek

FK Pardubice "červená" – FC Hradec Králové 2:1

Branky: 2x Novák

FK Pardubice "červená" – FC Hlinsko 3:3

Branky: 2x Břeň, Novák

FK Pardubice "červená" – FK Pardubice "bílá" 2:0

Branky: Růžek, Novák

FK Pardubice "červená" – TJ Jičíněves 3:2

Branky: Novák, Šimon, Růžek

FK Pardubice "červená" – FC Slovan Havlíčkův Brod 2:0

Branky: Růžek, Skohoutil

FK Pardubice "červená" – FC Sparta Brno 1:4

Branka: Skohoutil

Bilance: 6 utkání –4 výhry – 1 remíza – 1 prohra (skóre 13:10)

Trenéři: David Martínek, Jan Baldrych a Martin Mišovec

Konečné pořadí: 1. FC Sparta Brno,2. FK Pardubice "červená",3. FC Hradec Králové ,4. FC Hlinsko ,5. TJ Jičíněves ,6. FK Pardubice "bílá" ,7. FC Slovan Havlíčkův Brod

Nejlepší střelec: Matěj Malý – TJ Jičíněves

Nejlepší brankář: Adam Šimon - FK Pardubice "červená"

Nejlepší hráč: Marek Mach – FC Sparta Brno

Hodnocení

Na posledním turnaji letošního roku se představily dva naše výběry. Bílá začala svoji cestu turnajem kvalitním výkonem proti Hlinsku, když vyrovnávací branka soupeře padla až v posledních vteřinách. I ve druhém utkání to byl proti velmi silnému Brnu dobrý výkon a jen neproměňování šancí nás stálo body. Ve třetím utkání nestačila na své spoluhráče a prohrála 2:0. Další duel ukázal opět velmi slušný výkon proti FC Hradec Králové. V tomto utkání jsme byli lepším celkem, avšak po dvou (!) vlastních brankách a vyrovnání doslova v poslední vteřině jsme opět brali jen bod. Páté utkání se vůbec nepovedlo a i přes vyrovnanou hru jsme v závěru velmi snadno inkasovali z každé akce soupeře. Šestý a poslední jsme hráli proti Havlíčkovu Brodu a i přes další ztrátu dvoubrankového vedení jsme zvítězili 4:3, čímž jsme obsadili konečnou šestou příčku.

Červená nastoupila do prvního utkání proti rivalovi z Hradce Králové a po velmi dobrém výkonu celého týmu z toho byla výhra 2:1. Ve druhém utkání s Hlinskem nám utekl úvod utkání a po vyrovnaném průběhu  bylo Hlinsko v dvoubrankovém vedení. Řadu šancí jsme dokázali přetavit alespoň ve dvě branky, a tak duel skončil remízou 3:3. V zápase proti svým spoluhráčům se červené povedlo zaslouženě zvítězit 2:0. Z Jičíněvsí nás čekala proti urostlému a důraznému souboru těžká šichta. Náročné utkání jsme dokázali zvrátit a zvítězit 3:2. Proti Havlíčkovu Brodu jsme poté nepředvedli v pátém utkání turnaje moc pěknou podívanou, ale i tak jsme alespoň zvítězili 2:0. Do posledního zápasu jsme šli s vědomím, že nás neprohra posune na konečné první místo. I přes důrazné varování a taktické pokyny jsme absolutně nezvládli úvod a v desáté vteřině prohrávali 1:0. To soupeře dostalo na koně a v zápase jasně dominoval. My jsme nedostali ke své hře a zaslouženě jsme prohráli 1:4. Konečné druhé místo na turnaji je však úspěchem.

Klukům děkujeme za předvedené výkony a přejeme všem hezké Vánoční svátky a hodně zdraví, chuti do fotbalu a lásky v novém roce! To samé platí samozřejmě i pro rodiče a všechny fanoušky našeho týmu!

Dále také upozorňujeme, že trénink už zítra není a pro ty, kteří nepojedou na Šajtavu začínají tréninky v novém roce 6. ledna na UMT v Ohrazenicích.

(Autor: Martin Mišovec | Datum: 15.12.2013 | Zdroj fotky: )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus