U-10 (2013) | 30.11.2013

Prvenství na turnaji v Jaroměři

Čtvrtý halový turnaj sezony jsme odehráli v sobotním dopoledni v nedaleké Jaroměři.

Fottur Jaroměř 30. 11. 2013 (sobota)

Sestava: Šimon – Hanč, Vojtěch, Mejzlík, Norek, Straka, Novák, Strnad, Havlíček, Žiak.

Trenéři: David Martínek, Jan Baldrych a Martin Mišovec

FK Pardubice – FK Černilov 6:0

Branky: 1:0 – Šimon (Mejzlík), 2:0 – Strnad (Straka), 3:0 – Novák, 4:0 Straka (Hanč), 5:0 Žiak, 6:0 Strnad (Straka)

FK Pardubice – MFK Nové Město nad Metují 3:3

Branky: 1:3 – Hanč, 2:3 Straka (Strnad), 3:3 Straka

FK Pardubice – FC Slovan Havlíčkův Brod 5:1

Branky: 1:1 – Norek, 2:1 Hanč, 3:1 Strnad (Norek), 4:1 – Straka (Novák), 5:1 Novák

FK Pardubice – Gryf Świdnica 4:2

Branky: 1:1 – Šimon,  2:1 – Straka, 3:1 – Straka (Novák), 4:2 – Straka

FK Pardubice – FK Jaroměř 4:0

Branky:  1:0 – Straka, 2:0 – Straka (Šimon), 3:0 – Straka (Šimon), 4:0 Straka

Bilance: 5 utkání – 4 výhry – 1 remíza – 0 proher (skóre 22:6)

Konečné pořadí: 1. FK Pardubice, 2. Gryf Świdnica, 3. MFK Nové Město nad Metují, 4. FK Jaroměř, 5. FK Černilov, 6. FC Slovan Havlíčkův Brod

Nejlepší hráč turnaje: Jakub Kosakowski (Gryf Świdnica)

Nejlepší střelec turnaje: Jaroslav Straka (FK Pardubice) – 11 branek

Nejlepší brankář turnaje: Adam Šimon (FK Pardubice)

Hodnocení

Již podruhé jsme v halové sezoně zavítali na turnaj do Jaroměře.  Tentokrát jsme vyzkoušeli až na dva hráče jiný výběr a ten nezahájil svoji pouť turnajem vůbec špatně. Soupeře jsme jasně přehráli a pěknými kombinačními akcemi jsme došli za vítězstvím 6:0. Ve druhém utkání jsme však zaspali start a soupeř z Nového Města nad Metují nám za necelé tři minuty nasázel tři branky. Po zlepšení jsme si sice vytvořili dost šancí, ale ani ty nejvyloženější se nám nepovedlo zužitkovat. Snížit se nám po brance Hanče přeci jenom povedlo a když na něj navázal i dvěma brankami Straka, tak bylo srovnáno. Otočit utkání se nám ale nepovedlo, a tak jsme remizovali 3:3. Třetí duel jsme sehráli proti Slovanu Havlíčkův Brod, který jsme sice pustili do vedení, ale poté jsme si trpělivou hrou vypracovali celou řadu šancí, ze kterých branky přišly až v poslední pětiminutovce. Po trefách Norka, Hanče, Strnada, Straky a Nováka jsme zvítězili 5:1. Předposlední zápas jsme sehráli proti polskému celku Gryf Świdnica. Zajímavé utkání jsme i přes pár individuálních chyb na naší polovině hřiště vyhráli 4:2 a v posledním duelu jsme museli pro zisk zlatých medailí porazit domácí Jaroměř. Na začátku utkání jsme sice drželi míč na svých sálovkách, jenže k brankám to i přes četné možnosti nevedlo.  Naše mužstvo navíc zvládlo kritický moment, když hrálo kvůli vyloučení pouze ve třech a to nakonec pravděpodobně rozhodlo. Hned po vypršení trestu se nám povedlo dostat hru pod kontrolu a dát soupeři čtyři branky.

Z pěti utkání jsme tak v Jaroměři zvítězili hned čtyřikrát, avšak je třeba vidět v naší hře i řadu věcí, na kterých ještě musíme v tréninkovém procesu popracovat. Na turnaji se nám nedařila hra 1:1 a dále je také třeba apelovat na lepší individuální práci s míčem. Kluci se ho někdy místo uklidnění hry zbytečně zbavují ve prospěch soupeře. Věříme však, že v tréninkové procesu tyto nedostatky brzy napravíme a budeme se i nadále zlepšovat.

Děkujeme klukům za předvedené výkony a reprezentaci klubu!

(Autor: Martin Mišovec | Datum: 30.11.2013 | Zdroj fotky: )

AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet