U-14 | 21.11.2013

U14 porazila v přípravě Nový Bydžov

Po velmi dobrém výkonu jsme v přípravném utkání porazili Nový Bydžov.

FK PARDUBICE – RMSK CIDLINA 6:0 (1:0)             hráno 2x40 min.

Branky: 33. Sokol (Kvapil), 46. Starý (Teplý), 60. Šebek (Peřina), 65. Peřina (Sýkora), 66. Šebek (Solil), 69. vlastní (Solil)

Sestava: Novotný, Suchochleb, Outrata, Špatenka, Nepivoda, Tuťálek, Sokol, Kvapil, Slavík, Sytko, Valenta, Blažek, Hrečín, Starý, Pekárek, Nemšovský, Solnička, Solil, Sýkora, Úlehla, Teplý, Šebek, Peřina

K dalšímu posezonnímu přípravnému utkání k nám přijel soupeř z Nového Bydžova. I když je už skoro 14 dní po soutěži a pomalu se ukládáme k lehkému zimnímu fotbalovému spánku tak jsme velmi rádi, že kluci zápas nějak neodflákli, přistoupili k němu tak jak měli a zápas si užili. Od začátku se hrál z obou stran útočný fotbal, šance se střídaly na obou stranách, ale skórovali jsme až chvíli před koncem poločasu my. Postupně jsme pak přebírali iniciativu, vynutili jsme si převahu a vytvářeli jsme si šance, které jsme proměňovali. Kluci v celém zápase předvedli spoustu povedených kombinací, hráli s chutí a úspěšně se snažili o fotbalový projev. Několik dobrých zákroků předvedli i golmani. V zápase odehrál každý z členů kádru podobný časový úsek 35-40 minut. Pochvala patří celému kádru za dobře odehraný zápas, výborně zahrálo hodně kluků, jmenoval bych Josefa Novotného, Matěje Tuťálka, Michala Sýkoru, Jardu Peřinu a Leoše Šebka.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 21.11.2013 | Zdroj fotky: redakce )