U-11 (2012) | 17.11.2013

Na Turnaji v Chrudimi jsme obsadili první a druhé místo

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje v Chrudimi. Turnaje se zúčastnili ty to týmy MFK Chrudim, FC Slovan Havlíčkův Brod, Futsal Čelechovice na Hané, SK Pardubičky, TJ Tatran Kohoutovice, FK SAN-JV Šumperk, SK Prostějov, Ústí nad Orlicí.

Kluky jsme rozdělili do dvou týmů, první tým Červený: Šindelář, Voženílek, Khol, Obermajer, Sušil, Šenkýř, Kárský, Vašíček. Mužstvo červených v první části turnaje z pěti utkání neprohrálo ani jednou a zaslouženě vyhrálo skupinu se skórem 22:2. Tímto postoupili do finále turnaje.

MFK Chrudim červený - FK Pardubice červený  0:2  (Kárský,Šenkýř)

FK Pardubice červený - FC Slovan Havlíčkův Brod červený  7:0 (Obermajer 2, Sušil, Khol, Vašíček, Kárský 2)

FK Pardubice červený - Čelechovice na Hané  4:0 (Vašíček 3, Voženílek)

FK Pardubice červený - SK Pardubičky  6:2  (Obermajer 2, Sušil 3, Kárský)

FK Pardubice červený  - TJ Tatran Kohoutovice  3:0  (Pavlíček, Sušil, Khol)

Druhý tým bílí: Nalezinek, Jarkovský, Votruba, Korec, Němec, Teplý, Dobrý, Skřivánek. To samé jako červený, mužstvo bílých v první časti turnaje z pěťi utkání neprohrálo ani jednou a zaslouženě vyhrálo skupinu se skórem 13:1.Tímto postoupili do finále turnaje

MFK Chrudim žlutí - FK Pardubice bílí  1:3  (Teplý, Dobrý, Jarkovský)

FK Pardubice bílí - FKSAN-JV Šumperk  2:0  (Dobrý, Němec)

FK Pardubice bílí - SK Prostějov  3:0  (Jarkovský, Votruba, Dobrý)

Fk Pardubice bílí - FC Slovan Havlíčkův Brod zlatí  4:0  (Teplý, Dobrý, Němec, Jarkovský)

FK Pardubice bílí - Ústí nad Orlicí  1:0  (Dobrý)

Obě dvě mužstva se dostaly do finále, které odehráli až po dvou hodinové pauze. Ve finále oba dva týmy měli několik šancí, ale bohužel ani jeden tým neskóroval, tak že výsledek na konci zápasu byl 0:0, poté se kopali penalty, kde bílí byli šťastnějším mužstvem, a tímto bílé mužstvo vyhrálo turnaj a červený zůstali na druhém místě.

Nejlepší hráč červených Ondřej Khol

Nejlepší hráč bílých Vít Votruba

Nejlepší hráč turnaje  Matyáš Vašíček

Očima trenéra Obermajera: Dnešní turnaj se nám hodnotí velice dobře. Kluci ani jedno utkání neprohráli a za celý turnaj obdrželi tři branky a třicet pět branek nastříleli. Škoda, že obě dvě mužstva nemohli dostat zlaté medaile, protože za výkon se nemuseli stydět. Kluci předvedli kombinační fotbal a hlavně krásné góly. Bohužel pořadatelé turnaj nesmyslně natáhli, první zápas se hrál v 8:00 a poslední finále 18:00, mezi zápasy byli 1,5 hodinové pauzy, kluci v deseti letech ještě neumějí udržet takovou koncentraci, aby tak dlouhý turnaj udrželi v plném soustředění, prostě je to na zamyšlení jestli přihlašovat tolik týmů do jednoho turnaje. A ještě poslední věc, není fair play, kdy při vyhlašování stupně vítězů stojí týmy, kteří hráli o třetí místo a finále, zbytek týmů odjelo domů, protože vyhlášení bylo provedeno hned po zápase o umístění.

(Autor: Jiří Obermajer | Datum: 17.11.2013 | Zdroj fotky: Zbyněk Khol )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis