U-14 | 05.10.2013

Zasloužená výhra U14 v Mladé Boleslavi

Po bojovném a soustředěném výkonu vezeme vítězství z města automobilů.

FK MLADÁ BOLESLAV – FK PARDUBICE 0:2 (0:2)

Branky: 19. Sokol, 27. Sokol (Peřina)

Sestava: Blažek – Teplý (36. Úlehla), Outrata, Špatenka, Nemšovský – Hofman (45. Kvapil), Starý (40. Valenta), Solil (55. Solnička), Slavík (55. Hrečín) – Sokol, Peřina

Další utkání jsme sehráli za pěkného počasí na solidním pažitu vedle hlavního stadionu v Mladé Boleslavi. Od začátku jsme byli aktivnější, ale skórovat se nám podařilo až po minele domácího brankáře, který odkopem našel přesně Tomáše Sokola a ten nezaváhal a poslal nás do vedení. Stejný hráč před půlí naše vedení navýšil, když šel po pěkném pasu Jardy Peřiny sám na branku, zachoval klid v koncovce a pěkně přehodil golmana. Celý první poločas se hrál za naší převahy, domácí se dostali do jedné solidní šance po naší chybě v rozehrávce, my jsme nevyužili několik nadějných pološancí. Ve druhé půli naše převaha pokračovala, boleslavské jsme do zakončení nepouštěli a sami jsme měli několik velmi dobrých šancí ke vstřelení branky, zejména David Valenta, který šel dvakrát sám na branku, ale poprvé trefil po kličce z úhlu tyč a podruhé ho vychytal domácí golman. Dalších několik nadějných průniků do vápna a střeleckých pokusů jsme také v gól nepřetavili a tak se skóre již neměnilo. Snaha, nasazení a bojovnost byla v tomto utkání z naší strany v pořádku, ale postrádali jsme ještě větší fotbalovou kvalitu, přesnější rozehrávku a lepší řešení některých situací. Za přístup k utkání chválíme všechny plejery.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 05.10.2013 | Zdroj fotky: Slavík Martin )

Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

ČPP Servis