U-10 (2013) | 20.09.2013

Vysoká výhra v Ostřešanech

Tým ročníku 2004 vyrazil k dalšímu utkání Okresní miniligy do Ostřešan.

AFK Ostřešany 3:12 FK Pardubice (1:3)

Branky: 0:1 – Kubant, 0:2 – Matys, 1:2, 1:3 – Kubant, 1:4 – Bělohlav, 1:5 – Šimon, 1:6 – Mejzlík, 1:7 – Šimon, 1:8 – Bělohlav, 2:8, 2:9 – Matys, 3:9, 3:10 – Vojtěch, 3:11 – Bělohlav, 3:12 – Matys.

Sestava: Šimon (21. Moka) – Mejzlík, Vojtěch (C), Bělohlav, Kubant, Matys, Moka (21. Šimon).

První poločas dnešního utkání se hrál ve velmi těžkých podmínkách, kdy Ostřešany skrápěl vytrvalý déšť, i tak se našemu celku povedlo jít rychle do vedení 2:0. Domácí AFK se sice po většinu času bránilo, ale i tak dokázalo snížit jednou brankou na poločasových 1:3. Po změně stran déšť ustal, a to nám hrálo do karet. Mohli jsme tak hrát svižný, kombinační fotbal po zemi, který přinesl řadu pěkných branek a konečný stav 12:3.

Trenéři: David Martínek a Martin Mišovec

(Autor: Martin Mišovec | Datum: 20.09.2013 | Zdroj fotky: )

Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA