U-9 (2014) | 07.09.2013

Výsledky prvního kola KM

V sobotu 7. 9. se v Hlinsku odehrálo první letošní kolo Krajské miniligy. Náš tým si na něm vedl vůbec špatně. Utrpěl tři porážky a sedmkrát se radoval z vítězství.

Bílé Pardubice předváděly celý turnaj skvělé výkony. Jediný zápas, který se jim nepodařil, byl ten proti domácímu Hlinsku. Náš tým byl jasně lepší, ale vstřelit gól byl tu dobu těžký úkol. Po spoustě zahozených šancí soupeř v závěru otočil skóre, z dvou střel na bránu. Ale takový je někdy fotbal. Nicméně velmi chválím bílé mužstvo. Dusilovi to střílelo, Halda opět nahrává, Čejka s Vondrouš byli pevnou obranou, Flaška hrál s velkým přehledem a Smuts skvěle zapadl do kombinace, jen mu občas ten jeden krok chyběl. Takže chvála, chvála, chvála.

Červené Pardubice vstoupily do miniligy prohrou s hráči Hlinska. Ty si však náskok vytvořili až v závěru, jinak se jednalo o zcela vyrovnanou partii. Další utkání byla z naší strany velice ofenzivní a výsledky tomu vesměs odpovídají. Jedinou kaňkou na celém dni byl poslední zápas s Českou Třebovou. Slunce pálilo víc než mělo a hráči běhali míň než měli. Během chvíle jsme po velkých chybách prohrávali o tři góly a zbytek utkání spíš ukopali. V posledním utkání bych chtěl pochválit Martina Fidrhela, který snad jako jediný bojoval až do konce. Ale naši červení, vyjma posledního zápasu předváděli dobré výkony, konečně se střelecky prosadil Shejbal a Neumannovi to začíná střílet jako na běžícím pásu. Velkou oporou byl Morávek, který když vystřelil, tak se jednalo o skvělou střelu k tyči. Kožený dobře kombinoval a obrana ve složení Fidrhel, Franc, Procházka pracovala, na pár výjimek, zodpovědně. Na poslední zápas jsem zapomněl a taktéž volám: chvála, chvála, chvála. Jen tak dál.

FK Pardubice ,,Bílá“: Korunka František – Vondrouš Jan, Čejka Radek – Flaška Jan, Halda Marek, Smuts Daniel, Dusil Štěpán

FK Pardubice ,,Červená“: Slabý Marek – Franc Michal, Procházka Bořek, Fidrhel Martin – Neumann Jiří, Morávek Vojtěch, Shejbal Oliver, Kožený Filip

Výsledky:

FK Pardubice ,,Bílá“ – Česká Třebová ,,A“     5:1

(3x Dusil, Flaška, Vondrouš)

FC Hlinsko ,,B“ - FK Pardubice ,,Bílá“      0:7

(3x Flaška, 2x Dusil, Halda, Smuts)

FC Hlinsko ,,A“ - FK Pardubice ,,Bílá“     2:1

(Halda)

FK Pardubice ,,Bílá“ – MFK Chrudim   10:0

(3x Dusil, 3x Halda, Vondrouš, Flaška, Korunka, Čejka)

Česká Třebová ,,B“ - FK Pardubice ,,Bílá“   0:13