U-14 | 31.08.2013

Vysoká výhra U14 v Trutnově

Po dobrém výkonu jsme vysoko porazili domácí Trutnov.

MFK TRUTNOV – FK PARDUBICE 0:9 (0:4)

Branky: 2. Peřina (Solil), 11. Sokol (Peřina), 15. Solil (Peřina, Kvapil), 20. Peřina (Slavík), 44. Valenta (Solil), 53. Teplý (Sytko, Sokol), 57. Solnička (Teplý), 58. Solnička (Peřina), 67. Sokol

Sestava: Novotný – Teplý, Outrata (30. Špatenka), Starý (50. Solnička), Tuťálek (45. Nepivoda) – Kvapil (40. Valenta), Sokol, Solil, Slavík (40. Úlehla), Sytko, Peřina (55. Hofman)

V zápase v Trutnově jsme chtěli odčinit domácí neúspěch z minulého týdne a to se nám po dobrém výkonu podařilo. Utkání se hrálo za příjemného slunečného počasí, ale bohužel na umělé trávě. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a už ve 2. minutě jsme vstřelili vedoucí branku, která nás povzbudila a určila ráz utkání. Prakticky po celý zápas jsme se snažili o aktivní kombinační fotbal se snahou nenechat domácí hrát, a to se nám celkem dařilo. Měli jsme trvalou územní převahu, vytvářeli jsme si dost šancí, které se nám i dařilo proměňovat. Všem klukům, kteří do zápasu nastoupili patří pochvala za předvedený výkon, zvláště pak chválíme Ríšu Teplého a Tomy Solila a Sokola.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 31.08.2013 | Zdroj fotky: Slavík Martin )

ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN

Aigos - reklama