U-14 | 08.08.2013

Utrápená výhra U14 s Chrudimí

V dalším přípravném utkání jsme po nepřesvědčivém výkonu porazili ve Slatiňanech Chrudim.

MFK CHRUDIM – FK PARDUBICE 2:4 (0:0)

Branky: 55., 62. Soupeř - 37. Peřina (Solil), 51. Sytko, 61. Sytko (Sokol), 69. Solnička (Sokol)

Sestava: Blažek (36. Novotný) – Hofman (36. Nepivoda), Starý (36. Solnička), Špatenka (36. Nemšovský), Outrata (60. Špatenka) – Slavík (36. Tuťálek), Solil (50. Sokol), Sokol (36. Kvapil), Úlehla (50. Slavík) – Peřina (50. Valenta), Valenta (36. Sytko)

Další přípravné utkání jsme sehráli se soupeřem s Chrudimi na krásném pažitu ve Slatiňanech. Od začátku se ale zdálo, že jsou na zápas více natěšení chrudimští, my jsme prvních deset minut prospali. Pak jsme si sice vytvořili převahu, ale zbrklostí ve finální a předfinální fázi jsme se připravili o několik dobrých možností a když už jsme se dostali do šance tak nás vychytával golman, který Jardovi Peřinovi zlikvidoval i penaltu. Nutno říct, že spravedlnost nebyla slepá, protože penalta byla více než přísná a zřejmě se kopat neměla. Chrudimští hráli bojovně a s nadšením a moc šancí nám v první půli nepovolili. Jejich nadšení trochu kontrastovalo s naším bezkrevným výkonem. Ve druhé půli jsme si udržovali mírnou převahu, kterou jsme konečně dokázali vyjádřit brankově. Chrudim skórovala dvakrát z brejků, ale za svůj přístup k utkání si vstřelené branky určitě zasloužila. Nám se tento zápas herně příliš nevydařil, kombinace nám vázla a zdálo se, že u některých hráčů se nastřádala únava, protože lehkost pohybu i tu fotbalovou jsme dnes těžce postrádali. Doufejme, že příští zápas se nám vydaří lépe a podáme lepší výkon. Chválíme chrudimské, kteří hráli s chutí a velkým nasazením, se snahou o kombinaci a fotbalový projev.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 08.08.2013 | Zdroj fotky: Slavík Martin )

AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet