U-8 (2015) | 27.05.2013

Výsledky posledního kola KM

V sobotu 25.5. se na pardubickém Dolíčku konalo poslední kolo krajské miniligy.

Poslední kolo mělo několik pozitiv, zejména výkony červeného týmu. V prvním klání kluci předváděli opravdu bojovný a velice fotbalový výkon. Měli jsme spoustu kvalitních kombinací a také mnoho spálených šancí, naopak soupeř byl gólově účinný. Z hlediska skóre to byl velmi smolný zápas a prohru jsme si rozhodně nezasloužili, ale takový fotbal občas je. Bílý tým hrál vyrovnanější partii a po počátečním zaspání jsme podávali dobré výkony. Výsledek asi odpovídá průběhu utkání, ale to nijak neničí dojem ze zápasu.

Druhé zápasy jsme odehráli proti Letohradu. Oba týmy hráli zodpovědně a utkání zcela ovládli.

V závěrečných duelech proti nám stáli starší kolegové. Červený tým se s tím popasoval daleko lépe a většinu šancí proměnil, za tento zápas patří všem hráčům obrovská pochvala. Bílý tým zase doplácel na spoustu chyb v obraně. Soupeři takových 8 gólů vyloženě daroval. Nebyla vidět bojovnost, byla vidět únava, nedůraz a zbytečné zmatky.

Celkově bylo na mnoha hráčích vidět zlepšení a nám nezbývá než hlásat: ,,Jen tak dál!“. Nyní nastane vrchol sezóny v podobě letních turnajů a na nich musíme předvádět podobnou hru jako předváděli červení. Každopádně všem hráčům děkujeme za předvedené výkony.

FK Pardubice ,,B“ Červená: Slabý Marek – Čebiš Hynek, Procházka Bořek, Vondrouš Jan – Halda Marek, Flaška Jan, Puchner Michal, Morávek Vojtěch

FK Pardubice ,,B“ Bílá: Korunka František – Medveď Marian, Franc Michal, Fidrhel Martin, Neumann  Jiří – Špaček Ondřej, Dusil Štěpán, Kožený Filip, Shejbal Oliver

Výsledky:

FK Pardubice ,,B“ Červená – FC Hlinsko    1:3

(Flaška)

FK Pardubice ,,B“ Červená – FK OEZ Letohrad    7:0

(2x Vondrouš, 2x Flaška, Morávek, Čebiš, Halda)

FK Pardubice ,,A“ Bílá – FK Pardubice ,,B“ Červená    10:7

(4x Puchner, Morávek, Flaška, Čebiš)

FK Pardubice ,,B“ Bílá – FC Hlinsko    4:7

(2x Dusil, Kožený, Neumann)

FK Pardubice ,,B“ Bílá – FK OEZ Letohrad    5:2