U-16 | 22.04.2013

Remíza s Libercem

Ve 20. kole České ligy dorostu U16 přivítal ten pardubický, liberecký Slovan a oba soupeři se nakonec rozešli smírně 1:1.

20. kolo

FK Pardubice U16 - FC Slovan Liberec U16  1:1 (0:0)

Do Pardubic zavítal důrazný běhavý soupeř. První půle byla vyrovnaná a bez výrazných šancí, proto se šlo do kabin za stavu 0:0. Po změně stran udeřili jako první hosté, kdy se v 45. minutě z přímého kopu ujali vedení 0:1. Gól domácí tým zdravě nabudil a začal soupeře přehrávat. Odměna v podobě vyrovnání přišla v 72. minutě, kdy Gašpar vyrovnal na 1:1. I přes další šance se již skóre nezměnilo. Remíza je dle průběhu zřejmě spravedlivá.

Fakta - branka domácích: 72. Gašpar.

Sestava FK PCE: Laksar (41. Krátký) - Runkas, Žoček, Staněk, Šebek - Buš (69. Kaštánek), Málek, Lukas, Šimek (56. Gašpar) - Chládek, Ludvíček (51. Herz).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 22.04.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )

AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau