U-14 | 09.05.2023

Žáci U14 remizovali s Meteorem

Utkání s Meteorem Praha tentokrát vítěznou podívanou nenabídlo. Mladí Pardubáci nedokázali využít skvělého vstupu do utkání, čehož sympaticky hrající soupeř dokázal využít.

FK Pardubice - FK Meteor Praha 2:2 (2:1)

Branky: 1. Janovský (Ryhtařík), 9. Bachratý (Fikejz) - 35. Kříž, 65. Penc

Sestava: Skokan - Čapka (56. Sukdolák), Firszt (56. Šafařík), Dostál, Rychtařík - Hoffman (56. Kožíšek) - Mužík, Janovský (60. Schwarzkopf) - Fikejz (41. Machač), Fajt, Bachratý.

Hodnocení trenérů:

Zápas se nám tentokrát nehodnotí úplně snadno, přestože nám nabídl řadu pozitivních věcí, především s ohledem na trénované činnosti. Zároveň nám ale, slovy klasika, nemilosrdně nastavil zrcadlo v obranné fázi. I přes patrnou herní převahu v průběhu obou poločasů, jsme soupeři svojí lehkovážností a podceňováním defenzivních úkolů nabídli dost možností na to, aby nás potrestal, což se také stalo.

Úvod zápasu nám přitom vyšel skvěle. Po pěkných akcích zakončených Janovským a Bachratým nic nenasvědčovalo tomu, že bychom si měli zkomplikovat cestu k vítězství. Bohužel pět minut před koncem poločasu jsme nedostoupili útočníka Meteoru, který pak využil své rychlosti a snížil na 2:1. Čtvrt hodiny před koncem jsme při autovém vzhazování hostů propadli v několika soubojích a soupeř tak naprosto zbytečně vyrovnal. Naše velké šance jsme následně nevyužili a tak zápas skončil remízou.

Celý zápas je pro nás velkou zkušeností a nutnou výstrahou, kterou jsme zřejmě potřebovali. Soupeři gratulujeme k získanému bodu i povedenému výkonu.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.05.2023 | Zdroj fotky: )

AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau