Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Ženy | 09.05.2023

Úspěšný vstup našich žen do nadstavby

V prvním kole nadstavby o postup do 1. ligy žen jsme přivítali na Dolíčku hráčky z Líšně. Po velkém boji se nám povedlo získat důležité 3 body.


2. liga žen - 1. kolo nadstavby o postup, 7. 5. 2023, hř. Pardubice - Dolíček

FK PARDUBICE - SK Líšeň 1:0 (1:0)
Branka: 43. Ninczová

Sestava: Krejčí - Matějková, Kupková, Holcová, Němcová (83. Friedrichová) - Neradová (62. Vrabcová), Kružíková (62. Chlupáčová), Novotná - Hýlová, Ninczová (83. Mikulecká), Fialová

Bez karet.
Rozhodčí: Kovářová - Machová, Hausnerová

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): S těsným vítězstvím a 3 body musíme být spokojeni, neboť soupeřky z Brna jsou velmi houževnaté, mají kompaktní tým a jsou velmi nebezpečné svými rychlými kontry. 
Naše děvčata byla celý zápas fotbalovější, především v 1. pol. si vytvořila několik velkých možností ke skórování, ale ujala se jen hlavička naší nejzkušenější hráčky Bibi Ninczové těsně před přestávkou. Velké šance si vytvořily i Brňanky, ale několikrát nás podržela brankářka Eliška Krejčí, které vydatně pomáhaly i další hráčky naší defenzivní řady. 
V tomto utkání, i souběžně hraném zápase Hradce se Spartou B (0:0), se ukázalo,  jak moc je vyrovnaná celá první čtyřka a že v nadstavbě 2. ligy může každý porazit každého. 


Jeden z dalších klíčových zápasů se odehraje na našem hřišti na Dolíčku v neděli 14. května od 17:00, kdy v DERBY hostíme hráčky z Hradce Králové. Budeme rádi za podporu všech fanoušků FK PARDUBICE !!!

 

Fotogalerie od Radka Kliera ZDE


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.05.2023 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis

Chceš se potkat s našimi hráči? Přijď do Atrium Paláce Pardubice!

Chceš se potkat s našimi hráči? Přijď do Atrium Paláce Pardubice! více

Nabízíme volné termíny Stadion tour. Například na úterý!

Nabízíme volné termíny Stadion tour. Například na úterý! více

Z utkání v Brně se vracíme s prázdnou

Z utkání v Brně se vracíme s prázdnou více

Projekt partnerských hospod pokračuje: Konzuláty FK Pardubice!

Projekt partnerských hospod pokračuje: Konzuláty FK Pardubice! více