Ženy A | 25.04.2023

Utrápená výhra v Olomouci

V posledním kole základní části jsme na Hané získali sice 3 body, ale výkon zdaleka optimální nebyl.

14. kolo 2. ligy žen, 23. 4. 2023, hř. Olomouc - Řepčín, UMT

SK OLOMOUC SIGMA MŽ - FK PARDUBICE 1:3 (1:2)

Branky: 18. Váhalová - 14. Matějková, 36. Hýlová, 74. Mandelíková

Sestava: Krejčí - Matějková, Holcová, Kupková, Němcová - Fialová (71. Mandelíková), Neradová, Novotná - Hýlová, Ninczová (71. Melounová), Mikulecká (46. Vrabcová)

Bez karet.
Rozhodčí: Buchtová, Koryčanská, Žáková

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): S výkonem v tomto zápase rozhodně být spokojeni nemůžeme. Na půdě posledního družstva jsme určitě očekávali hladší průběh zápasu a můžou nás těšit tak maximálně tři body a udržení prvního místa po základní části 2. ligy.
Boj o vítězství však bude v nadstavbě velmi tvrdý, čeká nás šest těžkých zápasů. Hradec i sparťanské béčko si jistě také brousí zuby na prvenství a hráčky Brna určitě také nedají nic zadarmo.
Pokud chceme 2. ligu vyhrát, tak musíme v nadstavbě podávat mnohem lepší výkony než v Olomouci... Gratulujeme šestnáctileté juniorce Martině Mandelíkové k první vstřelené brance v ženách :-)

(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.04.2023 | Zdroj fotky: Martin Plíšek )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus