U-16 | 09.04.2023

Z Vyšehradu si odvážíme bod za remízu 2:2

Ospalý první poločas stál šestnáctku lepší výsledek nedělního střetnutí. I přes výraznou převahu ve 2.poločase se našim hráčům podařilo "pouze" vyrovnat a z Vyšehradu si tak odváží bod za remízu 2:2

Slavoj Vyšehrad - FK Pardubice

Branky:

10. Dat Nguyen Tien, 38. Gajzler – 81. a 83. Jůn

Sestava:

Hnát – Kosek (61. Kučera), Fejt, Skokan, Tareš – Koblížek – Nedvěd (46. Nekvinda), Rek (46. Pešek), Jůn, Urban – Nesládek.

Hodnocení trenéra Ovčačíka:

V 1.poločase byla naše hra bojácná, kde nám chyběla chuť a odvaha směřem dopředu. Soupeř byl naopak velmi houževnatý ve všech směrech, a tak šel po dvou slepených brankách zaslouženě do vedení. Ve 2. poločase se naše hra změnila o 180 stupňů. Na hráčich bylo vidět obrovské nasazení a chuť utkání otočit. I přes spostu brankových příležitostí se nám podařilo pouze vyrovnat. Je škoda, že jsme na vyšší rychlostní stupeň přepli až za nepříznivého stavu. Abychom v těžkých utkáních mohli uspět, je potřeba hrát celou dobu s maximálním nasazením. My jsme s tímto nasazením hráli pouze 45 minut, čímž nám dal fotbalový bůh jasnou zpětnou vazbu, proč jsme dnes neuspěli.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.04.2023 | Zdroj fotky: )

AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau