Ženy A | 05.04.2023

Vydřená výhra ve Zlíně

Ve druhém jarním kole naše ženy vybojovaly cenné tři body na půdě zlínských fotbalistek.

12. kolo 2. ligy žen, 1. 4. 2023, hř. Zlín - Vršava, UMT

FC TRINITY Zlín - FK PARDUBICE 0:1 (0:1)
Branka: 17. Hýlová

Sestava: Mikulecká - Urbancová, Holcová, Matějková, Němcová - Solničková (46. Krejčí)Neradová,  Fialová (67. Macháčková) - Kružíková, Ninczová, Hýlová

ŽK 1:1
Rozhodčí: Koryčanská, Špidlíková, Buchtová

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): V zápase jsme se museli vypořádat s absencemi několika našich opor. Zlín se navíc oproti podzimu hodně zlepšil a jeho hru tvoří hostující hráčky z prvoligového Slovácka. Naše holky ale tento těžký zápas zvládly. Všechny hráčky, které do utkání nastoupily, odevzdaly maximum a můžeme je pochválit. Velmi nás mrzí zranění naší nejlepší střelkyně Vanesy Solničkové, která musela odstoupit po faulu těsně před poločasem. Přejeme jí brzké uzdravení.

Po Velikonocích nás čeká DERBY s Hradcem. Zveme tímto všechny naše fanoušky, aby nás přišli podpořit v přímém souboji o první místo druholigové tabulky!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.04.2023 | Zdroj fotky: Jan Zahnaš )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis