U-12 | 26.03.2023

Výhra s RMSK Cidlina

Přinášíme Vám hodnocení nedělního zápasu v Kobylicích.

RMSK Cidlina - FK Pardubice 3:12 (0:7,2:2,1:3)

Branky: 4x Svoboda Adam, 2x Žampach Jakub, Levai Jan, Čížek Radek, Petr Daniel, Bohuněk Lukáš, Valach Kamil, Valach Lukáš

Sestava: Chábera Jakub, Wawrzacz Lukáš, Peška Adam, Zerzán Vojtěch, Valach Kamil, Hruška Vít, Petr Daniel, Levai Jan, Valach Lukáš, Bohuněk Lukáš, Žampach Jakub, Svoboda Adam, Čížek Radek

Hodnocení utkání:

Do utkání jsme vstoupili dobře, byli jsme sebevědomí, jistí na míči a úspěšní v zakončení, jen nám opět trochu dělalo problém využít hřiště v celé jeho šíři. Do druhé části jsme, asi pod dojmem sedmigólového vedení, vstoupili poněkud vlažně což by se nemělo stávat za žádného stavu. A byli jsme soupeřem potrestáni dvěma vstřelenými brankami. Ve třetí třetině jsme opět zlepšili pohyb bez míče a díky tomu se nám i lépe dařily kombinační akce. Ač nám ke konci zápasu už trochu vázla koncovka došli jsme si zaslouženě k dalšímu vítězství s nepříjemně hrajícím soupeřem.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.03.2023 | Zdroj fotky: )

Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna