U-10 (2013) | 25.03.2023

Výsledky z trianglu v Chrudimi

Sobotní triangl v Chrudimi pro nás byl ve znamení remízových stavů.

Bílý tým

Začátek prvního zápasu byl z naší strany ospalý, poté jsme se ale dokázali dostat do tempa, začali jsme více kombinovat, pohybovat se bez míče a vstřelili nějaké góly. Žamberk nás ale potrestal za individuální chyby a nedůraz.

S Chrudimi jsme sehráli dobré utkání, po celou dobu se hrálo ve velkém tempu, soupeř nás ze začátku trestal za individuální chyby, ale kluci se dokázali zvednout a v druhé polovině zápasu dominovali, jak v pohybu a kombinaci, tak i agresivitě.

Červený tým

Vstup do prvního zápasu s Chrudimí se nám moc nepovedl. Chrudim nás předčila v agresivitě a chuti vyhrát. Zápas jsme ztratili po třech velmi laciných gólech pramenících z nedůrazu. V druhém zápase jsme svoji hru výrazně zlepšili, bohužel jsme selhali v zakončení proti výborně chytajícímu gólmanovi Žamberka.

FK Pardubice „Bílá“: Bednář Marek – Laštůvka Josef, Bělina Marek, Kalina Jindřich, Bříza Jáchym – Vitáček Štěpán – Mocanu Samuel, Červinka Marek, Bachratý Dominik

FK Pardubice „Červená“: Dvořák Štěpán – Sládek Tadeáš, Kovárník Lukáš, Slezák Filip, Bidlo Filip – Klusoň William – Janko Tomáš, Švec Dominik, Polák Tobias

FK Pardubice „Bílá“ – 1.FC Žamberk    2:2

(Vitáček, Bachratý)