Reprezentace | 14.03.2023

Hranáč a Vlček v nominaci reprezentace do 21 let

Reprezentace do 21 let zná nominaci na březnové přípravné zápasy proti Belgii a Nizozemsku, která odehraje na neutrální půdě ve španělském tréninkovém středisku San Pedro del Pinatar. V nominaci trenéra Suchopárka figurují také dva pardubičtí stopeři: Robin Hranáč a Tomáš Vlček.

U21 čekají přípravná utkání před letním mistrovstvím Evropy a pardubická stoperská dvojice Robin Hranáč – Tomáš Vlček bude u toho.  Česká jednadvacítka se před březnovým dvojzápasem sejde v neděli 19. března, o den později v ranních hodinách zamíří letecky do Španělska. Oba naši hráči tedy po důležitém utkání proti Teplicím popadnou kufry a vyrazí na akci národního týmu.

První zápas s Belgií je pro naši U21 na programu v pátek 24. března od 18:00, duel s Nizozemskem se odehraje v pondělí 27. března od 14:00.

Početné zastoupení má FK Pardubice také mezi náhradníky, kde najdeme jména Jakuba Markoviče, Marka Ichy, Vojtěcha Sychry a Ladislava Krobota.

Nominovaným gratulujeme a našim hráčům budeme držet palce!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.03.2023 | Zdroj fotky: )

AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet