Ženy A | 16.02.2023

V Zimní lize žen si zahrajeme o 3. místo

Krutá porážka 0:4 s Duklou Praha na Julisce zcela neodpovídá průběhu zápasu, který byl víceméně vyrovnaný s řadou šancí na obou stranách. Domácí hráčky byly však mnohem efektivnější a zaslouženě tak postoupily do finále, zatímco nás čeká v Plzni souboj o bronz.

semifinále Zimní Moparshop.cz ligy, 11. 2. 2023 hř. Praha, UMT Juliska

FK Dukla Praha ženy - FK PARDUBICE 4:0 (2:0)

Branky: 11. a 30. Dvorská, 55. Hrobská, 85. Kavalová

Sestava: Mikulecká - Matějková, Betáková, Kupková, Urbancová - Novotná, Neradová, Macháčková - Fialová, Ninczová, Němcová (Krejčí, Solničková, Hýlová, Holcová)

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Zápasy s Duklou na menší umělé trávě na Julisce jsou vždy více o bojovnosti než o fotbalovosti, a to se potvrdilo i tentokrát. Hra byla celý zápas vyrovnaná, naše děvčata si vytvářela spoustu standardních situací (Vpk, rohy), zatímco soupeřky neustále hrozily z rychlých brejkových akcí.
Velmi nás mrzí, že se nám nepodařilo skórovat ani jednou, šance ke skórování rozhodně byly. Ale bohužel 2x byla proti nám tyčka a penaltu chytla domácí brankářka.
K souboji o bronz vyrazíme v neděli 19. února do Plzně,  kde nás budou čekat místní ligové Viktoriánky.

Záznam utkání zde
Hodnocení domácího týmu zde

(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.02.2023 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj