FC Hradec Králové - FK Pardubice 1:3 (0:2)

Sestava: Paar - Čvančar, Tupec, Štefl, Beránek - Forster, Svatoš, Hendrych - Šic, Jeřáb, Vrančík.

Střídali: Hloušek, Skala, Holčapek, Kosina, Štěpánek, Smrčka.

Střelci: Šic, Beránek, Svatoš.

V přátelském utkání hned po soustředění jsme se utkali s rivalem z Hradce Králové. První poločas byl náš - lépe jsme kombinovali, vyhrávali jsme osobní souboje, dobře presovali, celkově jsme byli aktivnější a zaslouženě jsme vedli v poločase 0:2.

Druhý poločas naopak soupeř zrychlil, zjednodušil hru, začal více presovat a vyhrávat souboje a my jsme se ocitli pod velkým tlakem. Obrana v čele s brankářem, ale vše vyřešila. Poté se nám povedl krásný brejk a šli jsme do vedení 0:3. Soupeř ke konci zápasu korigovat na konečných 1:3

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.01.2023 | Zdroj fotky: )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis