U-19 | 14.10.2022

Daniel Pandula: Naše výkony se zvedají, můžeme porazit kohokoliv

Daniel Pandula patří k základním kamenům pardubického dorostu U19, který v pátek dopoledne odehrál ligové derby proti Hradci Králové. A souboj pro naše hráče vyzněl vítězně a šikovný pardubický křídelník si v utkání připsal asistenci u první branky Pardubic. Jak hodnotí nejen dnešní, ale i předešlé výkony pardubického dorostu?

Hradec jste v derby porazili 2:0. Jak hodnotíš toto vítězné derby?

Jsem hlavně rád, že jsme dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce. Tři body jsme dneska potřebovali urvat, a to se povedlo.

Překvapil vás něčím Hradec Králové?

Byli jsme na jejich hru připraveni. Očekávali jsme přesně takový fotbal, jaký hráli. Myslím, že nás ničím nepřekvapili.

Co podle tebe rozhodlo dnešní duel?

Byli jsme lepší v kombinaci. Také jsme se lépe dostávali do pokutového území soupeře. Naštěstí jsme dvě šance využili a vyhráli.

Byl jsi víc motivován, než na jiné zápasy?

Ani ne. Připravujeme se na každý zápas stejně. Nějak jsme neřešili, že hrajeme derby. Přistoupili jsme k tomu jako ke každému jinému zápasu.

Bylo něco ve hře Pardubic, co chcete do dalších zápasů zlepšit?

Myslím, že jsme dnes předvedli výborný výkon. Pokud budeme hrát v následujících zápasech tak, jako dnes, můžeme porazit opravdu kterýkoliv tým.

Máte 14 bodů. Jsi spokojený s touto bilancí?

Ze začátku sezóny to nebylo ono. Postupně se ale zvedáme a hrajeme čím dál lepší fotbal. Snad v tom budeme pokračovat a budeme vyhrávat.

wfwf

(Autor: Kazimír Svoboda | Datum: 14.10.2022 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna