Ženy A | 29.08.2022

Ženy v přátelském utkání prohrály s béčkem Sparty

Ve druhém přípravném zápase jsme doma přivítali hráčky pražské Sparty B, vítězky loňského ročníku 2. ligy žen a zároveň i favoritky ročníku letošního.

Přátelské utkání žen, 27. 8. 2022 hř. Pardubice - Dolíček

FK PARDUBICE - AC Sparta Praha fotbal B 0:1 (0:0)

Sestava: Mikulecká - Hýlová, Kupková, Macháčková, Němcová - Kružíková, Novotná, Solničková - Minářová, Ninczová, Fialová (Krejčí - Holcová, Neradová, Urbancová, Vodvárková)

Rozhodčí: Ledajaks

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Na Dolíčku se odehrál velmi kvalitní zápas se spoustou šancí na obou stranách. Vyhrát mohla obě družstva, ale nakonec byly šťastnější hostující hráčky, když rozhodly utkání brankou v 82. minutě.

Všem našim hráčkám patří pochvala za předvedený výkon, snad bychom mohli jen vytknout řešení některých situací ve finální fázi a koncovku.

V generálce na 2. ligu přivítáme ve středu na Dolíčku od 17:30 ženy Hradce Králové, tedy dalšího spolufavorita soutěže, která začíná o následujícím víkendu.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.08.2022 | Zdroj fotky: Martin Plíšek )

Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna