AS Trenčín: FK Pardubice 5:4 (4:2)

Sestava: Kosina - Čvančar, Pražák, Tupec, Skala - Jeřáb, Forster, Svoboda - Novotný, Šic, Hloušek

Střídali: Tomášek, Pražák, Štefl, Smrčka, Brychnáč, Šimák, Procházka

Střelci: Novotný, Šic, Tupec, Smrčka

V prvním mezinárodním zápase jsme se utkali na Slovensku s týmem Trenčína. Bohužel dlouhá cesta i obrovské teplo na nás ze začátku zápasu bylo vidět. Soupeř toho využil, tlačil se do nás, k tomu byl důrazný v osobních soubojích a měl skvělý tah na branku. My jsme se snažili konstruktivně rozehrávat, překonávat útok a střed hřiště, ale rozehrávka postrádala správnou rychlost či načasování a tak soupeř brzy vedl 2:0. Poté se hra postupně srovnala, nám se dařilo udržet míč ve středu hřiště, začali jsme lépe kombinovat a spolupracovat a dostávali se na dostřel. Podařilo se nám snížit a když už to vypadalo, že půjdeme do remízi či vedení, tak jsme vždy udělali nějakou chybu, buď týmovou či indvividuální, a tak poločas byl 4:2.

Druhý poločas nám sednul více - podařilo se nám zpřesnit přihrávky, přidali jsme v osobních soubojích, lépe jsme vyplňovali prostory v obranné fázi a tak jsme vyrovnali na 4:4. V tu chvíli jsme byli lepším týmem a šli jsme za vedením. Měli jsme šance či náznaky akcí, které jsme nevyužili a tak soupeř opět po chybě trestal na konečných 5:4.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.08.2022 | Zdroj fotky: )

Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA