první přípravné utkání, velmi kvalitní soupeř a dobrý výkon

FC Hradec Králové : FK Pardubice 2:4 (2:0)

Sestava: Pražák D. - Brychnáč, Štefl, Pražák T., Beránek - Smrčka, Forster, Svoboda - Skala, Jeřáb, Šic

Střídali: Kosina, Tomášek, Novotný, Tupec, Šimák, Čvančar

Střelci: Šimák, Šic, Tomášek, Novotný

Hodnocení trenéra Morávka:

V prvním přátelském utkání jsme se utkali v Dolním Újezdě s týmem z Hradce Králové. Pro nás to bylo utkání na závěr soustředění, které se nám vydařilo po všech směrech.  Úvodní minuty patřily soupeři! S jeho aktivitou  a rychlou kombinací jsme měli velké problémy. Nám se nedařilo udržet míč na kopačkách a chyběla nám dostatečná nabídka. Často jmse se dostávali sami pod velký tlak, který vyústil ve dvou brankové vedení Hradce Králové. Ke konci poločasu jsme začali být aktivnější a hra se začala vyrovnávat.

Druhý poločas byl v obraceném režimu, nám se dařilo dobře kombinovat, vyhrávali jsme osobní souboje a měli jsme skvělý pohyb. Soupeře jsme v obranné fázi k ničemu vážnějšímu nepustili. Podařilo se nám i poměrně brzy srovnat po hezkých akcích, a to nám psychicky hrozně pomohlo. Soupeř najednou nevěděl co má dělat a nám se podařilo vstřelit i další dvě branky, které nám zajistily obrat na konečných 2:4.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.07.2022 | Zdroj fotky: )

Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro