WU-15 | 09.06.2022

Starší žákyně zakončily sezónu vysokým vítězstvím nad Třebší

Po devíti minutách bylo jasno. Holky předvedly skvělý začátek zápasu a v 9. minutě vedly už 3:0. Konečný výsledek se zastavil na čísle 9:0.

22. kolo 1. ligy starších žákyň Čechy, 5. 6. 2022 hř. Hradec Králové - Třebeš

Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš - FK PARDUBICE 0:9 (0:6)
Branky: 2., 9. Dytrtová, 4. A. Kožíšková, 13. Kubisková, 19. T. Kožíšková, 26. Kovaříková, 49. Vamberová, 75. Smejkalová, 76. Lacinová

Bez karet.
Rozhodčí: Minh Hieu Nguyen

Sestava: Malíková - Kolářová, Lacinová, Smejkalová, Valentová - Dytrtová, Vamberová, Kubisková - Kozáková, Kožíšková T., Kožíšková A. (Borovičková, Kovaříková, Kubátová, Pírková, Rouhová, Sisková, Štiková)

První poločas byl z naší strany povedený. Holky hrály v tempu, s chutí a měly neustálý tlak, což se projevilo na skóre. Holky do přestávky rozvlnily síť hned 6x.
Druhý poločas pokračoval v podobném duchu. Holky zamkly Třebeš na jejich půlce a přidaly ještě 3 branky. Pozitivní je, že se trefilo hned 8 různých hráček, z toho čtyři ročníku 2007, které se tak rozloučily s ligou starších žákyň gólově.

Holkám děkujeme za zápas, který jsme si společně užili a především za celou sezónu, kterou končíme na krásném 4. místě. Všem hráčkám 2007 přejeme co nejvíce úspěchů příští rok v juniorské lize.

(Autor: Aneta Reinberková | Datum: 09.06.2022 | Zdroj fotky: Marcela Opltová )

Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA