WU-15 | 28.05.2022

Starší žákyně podlehly Slovanu Liberec

V neděli 22. května jsme přivítali na hřišti v Rybitví hráčky Liberce, pro které zápas dopadl lépe a odvezly si 3 body.

21. kolo 1. ligy starších žákyň Čechy, 22. 5. 2022 hř. Rybitví

FK PARDUBICE - FC SLOVAN LIBEREC mládež 0:3 (0:2)
Branky: 33. Rollová, 40. Šafářová, 73. Csizmaziová

Bez karet.
Rozhodčí: Rousek

Sestava: Kubátová - Kolářová, Lacinová, Smejkalová, Valentová - Dytrtová, Vamberová, Kovaříková - Kozáková, Kožíšková T., Kožíšková A. (Borovičková, Kubisková, Malíková, Rouhová, Štiková)

Jak jsme čekali, oba týmy se snažili hrát kombinační fotbal, jen my kazili lehké přihrávky, čímž jsme to soupeři dost usnadňovali. Celý zápas byl poměrně vyrovnaný s šancemi na obou stranách. První výraznou šanci utkání máme my, kdy Anička Kožíšková ze 100% tutovky přestřeluje z blízka bránu. A jak to tak bývá, zanedlouho se Liberec dostává do šance, kterou promění, když přejde ze strany přes tři naše hráčky. V poslední minutě prvního poločasu přidávají liberecké hráčky ještě gól z dálky a odskakují nám tak o dvě branky.
Druhý poločas vypadá podobně. Z přímého kopu dává Lucka Kubisková břevno, poté máme sérii rohových kopů, ale žádný se nám tam nepodaří dotlačit. Liberec hrozí zejména z rychlých brejků. V největší šanci se nachází Terka Dytrtová, ale její střelu golmanka chytá, taktéž následně Terce Kožíškové. V 73. minutě inkasujeme znovu z dálky a o výsledku je rozhodnuto.
Holkám děkujeme za bojovnost až do konce zápasu.

V neděli 5. 6. 2022 vás všechny zveme na hřiště do Třebše, kde nás čeká poslední zápas této sezóny. Od 10:15 poměříme síly s domácí Třebší, kde se pokusíme zakončit sezónu vítězstvím.

(Autor: Aneta Reinberková | Datum: 28.05.2022 | Zdroj fotky: Marcela Opltová )

Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice