WU-13 | 11.05.2022

Mladší žákyně dvakrát vysoko prohrály

Vysoké prohry čekaly mladší žákyně v zápasech s Hradcem Králové a Spartou Praha.

18. kolo 1. ligy mladších žákyň Čechy, 1. 5. 2022 hř. Nový Hradec Králové

FC Hradec Králové ženy - FK PARDUBICE 10:1 (5:0)

Branky: 7., 15., 48., 67., 70. Volhejnová, 23., 43. Stečínská, 27. Vítová, 34. Kratochvílová, 58. Zehetgruberová - 36. Kakrdová

Rozhodčí: Vízek

Sestava: E. Křivková - Kaplanová, T. Truhlářová, Kakrdová, Kadlecová, K. Truhlářová, Šmeralová, Nevosádová, Pejřimovská, Valentová, Petráková, Kembická

Do Hradce Králové jsme přijely bojovat o dobrý výsledek, zápas jsme začaly dobře, dlouhou dobu jsme se soupeřem držely krok, ale Hradec ve svých šancích nezaváhal a každou proměnil, poločas byl 5:0.
Druhá půle byla podobná a my se snažily držet míč na svých kopačkách, abychom soupeři jeho hru co nejvíce ztížily, zápas jsme prohrály 10:1, kdy za nás skórovala Kakrdová.

19. kolo 1. ligy mladších žákyň Čechy, 8. 5. 2022 hř. Rybitví

FK PARDUBICE - AC Sparta Praha fotbal 2:17 (2:6)
Branky: 12., 34. Paskarenko - 5., 23., 38., 69. Čuntová, 15., 36., 37., 42., 55., 68. Oudránová, 25., 28. Ambrušová, 33., 51. Šumná, 40. Petráková, 49. Drbohlavová, 62. Koblihová

Rozhodčí: Chlastáková

Sestava: E. Křivková - Kaplanová, T. Truhlářová, Kakrdová, Kadlecová, Šmeralová, Nevosádová, Pejřimovská, Petráková, Kembická, Paskarenko

Další těžký zápas nás čekal v neděli 8. května doma s třetí Spartou Praha. Do zápasu jsme nastoupily s novou, velmi šikovnou posilou z válkou zasažené Ukrajiny, Arinou Paskarenko. Některá děvčata do zápasu nastoupila odevzdaně a bez bojovnosti, zvlášť děvčata ročníku 2009 vůbec nepředvedla výkon, který se od nich čeká. I když jsme v prvním poločase 2x skórovaly góly Paskarenko, zápas skončil vysokou prohrou 2:17. Nutno smutně podotknout, že v druhém poločase jsme během pouhých 8 minut inkasovaly 5 gólů.

(Autor: Monika Hůlková | Datum: 11.05.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN