Prohra starších žákyň se Spartou Praha

I v odvetě nám Sparta dala čtyři branky, ale tentokrát jsme neodešli s nulou.

19. kolo 1. ligy starších žákyň Čechy, 30. 4. 2022 hř. Pardubice - Dolíček

FK PARDUBICE - AC Sparta Praha fotbal 1:4 (0:1)
Branky: 76. A. Kožíšková - 7. Horešovská z PK, 52. Truksová, 56. Plachá, 78. Kadlečková

Rozhodčí: Chlastáková

Sestava: Bálková - Kolářová, Smejkalová, Lacinová, Kozáková - Vamberová, Dytrtová, Kovaříková - Kožíšková T., Rouhová, Kožíšková A. (Malíková, Štiková, Borovičková, Valentová, Kubátová)

Do utkání vstoupila lépe Sparta, v 7. minutě si hostující hráčky vybojovaly penaltu, kterou bezpečně proměnily. V průběhu prvního poločasu se hra vyrovnávala, ale Sparta měla stále více ze hry a dokázala si vytvořit více šancí.
Po změně stran Sparta přidává dvě slepené branky a je rozhodnuto. V úplném závěru utkání pak po hezké akci po ose Dytrtová - Kozáková - A. Kožíšková snižujeme na 1:3. Bohužel z poslední akce utkání inkasujeme na konečných 1:4.

Holkám děkujeme za odmakaný, náročný zápas proti těžkému soupeři.

Po reprezentační přestávce nás čeká zápas na Dukle (neděle 15. 5. ve 12:00, hř. Praha - Statenice).

(Autor: Jan Siska | Datum: 06.05.2022 | Zdroj fotky: Marcela Opltová )