U-9 (2014) | 04.02.2013

Přípravka U-8 vybojovala na Slavii 2. místo

V neděli 3. února 2013 jsme se zúčastnili halového turnaje na hradecké Slavii.

Sestava: Moka – Bartoníček, Belej, Bělohlav, Norek, Fabrizio Novák, Matěj Novák, Orem, Šimon, Vojtěch.

Zápasy:

Skupina

FK Pardubice – SK Třebechovice       1:0 (Belej)

FK Pardubice – FC Slavia HK              9:0 (Šimon 4x, Belej, Bělohlav, Bartoníček, M. Novák)

FK Pardubice – FC Nový HK               8:0 (Šimon 4x, Belej, Orem, Norek, Bartoníček)

FK Pardubice – FKM Javorka             6:3 (M. Novák 2x, F. Novák, Šimon, Bartoníček, Bělohlav)

Semifinále

FK Pardubice – RMSK Nový Bydžov   4:2 (M. Novák, F. Novák, Šimon, Vojtěch)

Finále

FK Pardubice – Jiskra Jaroměř          1:2 (Vojtěch)

Adam Šimon se stal s 10 vstřelenými brankami nejlepším střelcem turnaje. Gratulujeme!

Kluci předváděli na turnaji hezkou kombinační hru. Bohužel jsme byli jediný tým na turnaji, který se snažil už od brankáře hrát a rozehrávat míč po zemi a jelikož bylo dovolené pravidlo o vykopávání brankáře přes celé hřiště, všechny mužstva toho využívala, a v některých případech se tím proti nám i úspěšně bránila, a to nás také stálo zlaté medaile. Ale jak tvrdí trenéři, lepší skončit druhý s pocitem, že se kluci něco nového naučili, a že se nepřizpůsobili destruktivní hře soupeřů. Chválíme všechny hráče za předvedené výkony a reprezentaci klubu.

(Autor: Jan Baldrych | Datum: 04.02.2013 | Zdroj fotky: redakce )

AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau

Certus