WU-9 | 26.04.2022

První kolo ligové nadstavby mladší přípravky v Satalicích

První vrchol jara čekal na naše holky narozené v roce 2013 v neděli na hřišti Sparty Praha v Satalicích v rámci první ligové nadstavby. Čekaly nás zápasy s pražskými "S" a Zlíchovem.

Mladší přípravka - nadstavba 1, 24. 4. 2022 hř. UMT Praha - Satalice

SK Slavia Praha fotbal - FK PARDUBICE 9:2
Hned v prvním zápase jsme narazili na papírově nejsilnějšího soupeře, a to Slavii Praha. Do zápasu holky vstoupily aktivně a byly slávistkám vyrovnaným soupeřem. Rozhodovaly ovšem individuální dovednosti výběrových hráček Slavie a jejich neomylné zakončení, které nás naopak v první půli trápilo.

Chuť si ale holky po poločase spravily hned dvěma góly a i když jsme prohráli, odcházeli jsme se vztyčenou hlavou a po velmi dobrém fotbalovém výkonu, což ocenili i přítomní rodiče. Bylo to pro nás zajímavé srovnání s aktuálně zřejmě tím nejlepším týmem v této kategorii u nás.

Fotbalový klub Zlíchov 1914 - FK PARDUBICE 1:13
V dalším zápase holky dominovaly utkání proti Zlíchovu, zastřílely si a zazněl i pokřik. V zápase bylo hodně nedorazů v koncovce, branek mohlo být ještě výrazně více, stále máme na čem pracovat.

Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA - FK PARDUBICE 3:12
Zápas, na který jsme se ohromně těšili, jak hráčky, tak my trenéři. Po vysoké výhře se Zlíchovem a s tím souvisejícím nižším tempem zápasu a delší pauze kvůli houstnoucímu dešti jsme se snažili holky nastavit na dnešní vrchol. Od prvních sekund zápasu bylo jasně vidět, jak holky chtějí a Spartu postupně přehrávaly. Všechny holky v poli se gólově prosadily a konečný stav 12:3 je výsledkem jejich dlouhodobě poctivé práce.

Velké díky rodičům, věřím, že si to užili stejně jako my a holky a za pár týdnů hurá na odvety!

(Autor: Milan Burdych | Datum: 26.04.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj