Mladší žákyně přivezly tři body z Roudnice nad Labem

Mladší žákyně si zastřílely na půdě posledního celku soutěže.

16. kolo 1. ligy mladších žákyň Čechy, 10. 4. 2022 hř. Roudnice nad Labem

Sportovní klub Roudnice nad Labem - FK PARDUBICE 1:11 (0:6)
Branky: 2., 7., 10. Nevosádová, 21., 58., 66., 69. Šmeralová, 29., 31. Petráková, 60. Džuganová, 70. Kembická

Rozhodčí: Plachý

Sestava: E. Křivková - Kaplanová, T. Truhlářová, Kakrdová, Kembická, Petráková, Kadlecová, K. Truhlářová, Šmeralová, Džuganová, Vítková, Nevosádová

V neděli jsme zavítali do daleké Roudnice nad Labem, zápas proti poslednímu celku jsme začali útočně a bojovně. V 10. minutě jsme vedli 3:0 hattrickem Nevosádové. Pomalu jsme vedení navyšovali a poločas byl 6:0, děvčata se ve hře střídala, prostor dostala děvčata, která nejsou tolik zápasově vytěžována a děvčata, která jsou třeba po nemoci. V obraně jsme předvedli několik zaváhání, soupeřky nás potrestaly gólem, nicméně konečný stav byl 1:11. Děvčata si zápas užila.

(Autor: Monika Hůlková | Datum: 14.04.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN